انتخاب سردبیر شرکت‌ها پی‌تک (PayTech)

حضور گرایش تازه کیش در تراستک

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نمایشگاه سالانه کارتس ۲۰۱۶ امروز در کاخ جشنواره شهر کن کار خود را آغاز کرد، این در حالی است که سال گذشته در همین ایام حملات تروریستی پاریس این گردهمایی بزرگ را تحت‌الشعاع خود قرار داده بود و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی را در بهت و وحشت قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت جی‌اس‌اس، امسال اما نمایشگاه کارتس با نام تراستک نهم تا یازدهم آذرماه در شهر کن کشور فرانسه، جایگاه بزرگان هنر و سینما برگزار می‌شود فراخوان بزرگی که بار دیگر صاحبان تکنولوژی و صنعت به‌ویژه پرداخت را به زورآزمایی و رقابت دعوت کرده است.

gsspos-2-way2pay-95-09-09

محصولات و آخرین دستاوردهای شرکت‌های این حوزه در این گردهمایی چشم‌نوازی می‌کنند. نام، اهداف و محصولات این رویداد بزرگ دیگر برای ایرانی‌ها و صنعت بانکی ایران غریبه نیست. مدیران، کارشناسان و شرکت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم بانکی ایران همه‌ساله با آخرین دستاوردهای این گردهمایی از نزدیک آشنا می‌شوند و تلاش می‌کنند یافته‌های خود را جهت ارتقاء اهداف سازمانی‌شان به‌روز کنند.

شرکت گرایش تازه کیش که همه‌ساله با برپایی غرفه، حضوری فعال در این همایش داشته است، امسال هم با معرفی محصول Pos-PDA و موبایل پوز در این نمایشگاه حضور دارد.

anipay-gs-way2pay-95-09-10gsspos-way2pay-95-09-09

محصولاتی که با شعار نوآوری این مجموعه سازگار بوده و با هدف تأمین نیازهای خاص سیستم پرداخت موردتوجه مدیران و صاحب‌نظران بانکی قرار گرفت. این محصولات دارای PCI بوده و از کلیه الزامات شاپرک پشتیبانی می‌کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */