راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

امکان ثبت و تایید چک از طریق اینترنت بانک سینا برای تمامی مشتریان فراهم شد

پیرو اجرای قانون صدور چک از سال جاری و در راستای تسهیل فرآیند انجام خدمات جهت مشتریان، امکان دسترسی به سامانه صیاد جهت ثبت، تایید یا رد و انتقال چک برای مشتریان حقوقی هم از طریق اینترنت بانک سینا فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، طبق قانون جدید چک که از ابتدای امسال اجرایی شده، مراحل ثبت، تایید و انتقال تمامی چک‌های جدید (بنفش رنگ) باید در سامانه صیاد عملیاتی گردد. به همین منظور بانک سینا با اتخاذ تمهیدات لازم، زمینه انجام این فرایند را از طریق سامانه اینترنت بانک فراهم آورده است.

این امکان که پیش‌تر جهت مشتریان حقیقی عملیاتی شده بود، در حال حاضر برای مشتریان حقوقی نیز فراهم شده و تمامی دارندگان چک با مراجعه به اینترنت بانک سینا از طریق پایگاه اینترنتی و انتخاب منوی چک در این سامانه، نسبت به انتخاب و انجام عملیات مدنظر اقدام کنند.

گفتنی است هموطنان در صورت نیاز به اطلاعات بیش‌تر در این زمینه می‌توانند به صورت شبانه روزی با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط مشتریان این بانک به شماره ۰۲۱۴۱۷۳۱ تماس بگیرند.

همچنین اطلاعات کاملی در زمینه قانون جدید چک در منوی «اطلاعیه‌ها»ی وبسایت بانک با نام «الزامات جدید قانون صدور چک» درج شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.