بانک‌تک (BankTech)

پرداخت کرایه تاکسی در مشهد الکترونیکی می‌شود

نوشته شده توسط رسول قربانی

مدیر روابط عمومی تاکسیرانی مشهد گفت: ظرف ۳ ماه آینده پرداخت الکترونیکی تاکسیرانی مشهد با استفاده از من‌کارت اتوبوس‌رانی و مترو محقق می‌شود.

همایون محمدیان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: مهم‌ترین اقدام تاکسی‌رانی در سال جاری پرداخت هوشمند کرایه‌های ناوگان تاکسیرانی است که در راستای برنامه‌های پرداخت الکترونیک شهرداری مشهد و یکسان‌سازی پرداخت ناوگان حمل و نقل عمومی صورت می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی تاکسیرانی مشهد تأکید کرد: ایجاد ثبات در پرداخت کرایه‌ها و امنیت و رفاه بیشتر مسافران و رانندگان و کاهش تخلفات نرخی از مزایای این طرح است.

محمدیان تصریح کرد: بخش قابل واگذاری سازمان که مدیریت کاربری تاکسیرانی، خدمات صدور انواع تمدید پروانه بهره‌برداری براساس مصوبه‌هایی که سازمان تصویب کرده است به شرکت‌های خصوصی حمل و نقل واجد شرایط واگذار شده است.

وی با اشاره به اینکه این امر سبب کمتر شدن تصدی‌گری سازمان تاکسیرانی شده است، افزود: سطح خدمات‌رسانی تاکسیرانی در سطح شهر افزایش یافته و ناوگان تاکسیرانی خدمات مطلوب‌تری ارائه می‌دهد.

منبع: فارس

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */