کتاب گسست بانک‌ها

40,000 تومان

کتاب دیگری از برت کینگ به زبان فارسی. گسست بانک‌ها: نوآورها، ساختارشکن‌ها و استراتژیست‌ها بانکداری را از نو می‌سازند نام کتابی است به قلم برت کینگ که نسخه فارسی آن را گروه رسانه‌ای شفق منتشر کرده است. برت کینگ در کتاب‌های قبلی‌اش هم به تغییر فضای بانکداری می‌پردازد اما موضوع کتاب گسست بانک‌ها دقیقاً تحول در بانکداری است. در گسست بانک‌ها او با اشاره به چالش‌هایی که در دنیای جدید، بانک‌ها با آن مواجه هستند به بررسی فرصت‌هایی می‌پردازد که از آن طریق می‌توانند خود را از گسستن نجات دهند.

چاپ اول کتاب گسست بانک‌ها تمام شده است و شما می‌توانید نسخه الکترونیکی (ePUB) این کتاب را از طریق طاقچه بخرید.

در انبار موجود نمی باشد

دسته:

توضیحات

کتاب دیگری از برت کینگ بهزبان فارسی. گسست بانک‌ها: نوآورها، ساختارشکن‌ها و استراتژیست‌ها بانکداری را از نو می‌سازند نام کتابی است به قلم برت کینگ که نسخه فارسی آن را گروه رسانه‌ای شفق منتشر کرده است. برت کینگ در کتاب‌های قبلی‌اش هم به تغییر فضای بانکداری می‌پردازد اما موضوع کتاب گسست بانک‌ها دقیقاً تحول در بانکداری است. در گسست بانک‌ها او با اشاره به چالش‌هایی که در دنیای جدید، بانک‌ها با آن مواجه هستند به بررسی فرصت‌هایی می‌پردازد که از آن طریق می‌توانند خود را از گسستن نجات دهند.

کتاب گسست بانک‌ها در ۱۱ فصل تنظیم‌شده است؛ عناوین ۱۱ فصل کتاب گسست بانک‌ها از این قرار است: دیدگاه نوینی به اعتبار و وام‌دهی، دورۀ پرداخت سریع‌تر و هوشمندتر، بانک‌هایی که نام تجاری خود را بدون شعبه ایجاد می‌کنند، تودۀ مردم چگونه حمایت از نام تجاری را در بانکداری تغییر می‌دهند، «نه» به عادت‌های بانکداری پدران، آیا «بیت‌کوین» پایانی بر وجه نقد است؟، حرکت از مدیریت مالی شخصی به سمت عملکرد مالی شخصی، وقتی فناوری رنگ‌وبوی انسانی می‌گیرد آیا انسان واقعی می‌تواند تجربه متفاوتی رقم بزند؟، نئوبانک‌ها وارد می‌شوند!، ایجاد تجاربی که مشتریان به آن‌ها عشق می‌ورزند و درنهایت پول می‌تواند شادی بخرد.

ببینید: راه پرداخت کتاب «گسست بانک‌ها» برت کینگ را منتشر کرد

برت درباره داستان تولد این کتاب می‌گوید: «در ماه مه ۲۰۱۳، هنگامی‌که پادکستی رادیویی برای بررسی این مفاهیم و پرسش‌ها تهیه کردم، هدفم مصاحبه‌های منظم با نقش‌آفرینان ساختارشکن در فضای خدمات مالی بود که هنجارهای عادی را با تردید مواجه کرده‌اند و کوشیده‌اند بانکداری سنتی و همچنین رهبران خلاقی که در نظام موجود باقی‌مانده‌اند و همچنان می‌کوشند فضا را رقابتی نگه‌دارند، کلاً تغییر دهند. این دو گروه از نوآوران ساختارشکن ممکن است دو روی متفاوت از یک معضل را نشان دهند و اگرچه رویکردهای متفاوتی دارند، خروجی‌ها و درس‌های کلیدی که فراهم می‌کنند کاملاً روشنگرانه است.»

چاپ اول کتاب گسست بانک‌ها تمام شده است و شما می‌توانید نسخه الکترونیکی (ePUB) این کتاب را از طریق طاقچه بخرید.

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب گسست بانک‌ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

/* ]]> */