شرکت‌ها

به پرداخت بیش از ۳۰۰ درگاه غیرمجاز را مسدود کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت به پرداخت ملت از اواخر بهمن‌ماه سال گذشته تا به امروز، بیش از ۳۰۰ درگاه پرداخت اینترنتی غیرمجاز را مسدود کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، با تأکید بر بخشنامه ابلاغی اواخر سال گذشته شاپرک و طبق اعلام سازمان‌های نظارتی همچون قوه قضاییه و پلیس فتا، این شرکت با رصد درگاه‌های پرداخت اینترنتی خود، بیش از ۳۰۰ سایت متخلف که به فعالیت تجاری، بازرگانی غیرمجاز و مغایر با کسب‌وکار اولیه مشغول بودند را شناسایی و به مسدود کردن آن‌ها اقدام کرده است.

تأکید می‌شود، شرکت به پرداخت ملت به‌منظور اجرای مسئولیت‌های قانونی خود و نظارت مستمر بر تمام پذیرندگان به‌خصوص درگاه‌های پرداخت اینترنتی، همچنان به شناسایی و مسدودسازی درگاه‌های غیرمجاز ادامه خواهد داد و این آمار به‌طور روزانه در حال افزایش است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • عرض سلام و احترام
    بهتر دیدم بجای عدم تکرار تایپ، دیدگاه خود در ارتباط با این رقابت نوظهور را با ارائه لینک قبلی دیدگاه خود به سمع و نظر دوستان و همراهان بزرگوار برسانم.

    https://way2pay.ir/97461

/* ]]> */