خبر شرکت‌ها

شرکت به پرداخت ملت گزارش عملکرد ۶ ماهه خود را منتشر کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت به پرداخت ملت که اخیراً  بزرگ‌ترین پروژه پرداخت بر خط وجوه محصولات پستی را آغاز کرده، گزارش عملکرد ۶ ماهه را با ارقام جالب‌توجهی همراه کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، این شرکت که ۲۷ تیر با کشف قیمت ۱۷۵۰ تومانی هر سهم به‌عنوان اولین شرکت بورسی سال جاری، وارد بازار سهام شده، گزارش عملکرد ۶ ماهه را با ارقام جالب‌توجهی همراه کرد.

این شرکت که اخیراً بزرگ‌ترین پروژه پرداخت بر خط وجوه محصولات پستی از طریق دستگاه‌های Mpos با همکاری شرکت ملی پست آغاز کرده، در ۶ ماه اول سال معادل ۹۵ درصد از کل سود سال گذشته را (۱۲۶) را پوشش داده است.

به‌این‌ترتیب، «پرداخت» درحالی سود هر سهم سال جاری را ۲۶۸۹ ریال پیش‌بینی کرده که در پایان شهریور، ۱۲۰۴ ریال معادل ۴۵ درصد را محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال قبل،۱۹۷ درصد رشد سود را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش همچنین طبق رده‌بندی پرداخت الکترونیک (psp) از سوی نشریه معتبر نیلسون ریپورت شرکت به پرداخت ملت برای چندمین سال متوالی جایگاه نخست را در میان شرکت‌های ایرانی و رتبه اول خاورمیانه و با سه پله صعود رتبه بیستمین شرکت پرداخت دنیا را در سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص داد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */