شرکت‌ها موبایل

امکان کارت به کارت ۱۷ بانک در اپلیکیشن آپ

نوشته شده توسط مینا حاجی

به سرویس کارت به کارت اپلیکیشن آپ که اپلیکیشن شرکت آسان پرداخت پرشین است، امکان انتقال وجه شتابی از کارت‌های بانک گردشگری، رسالت و صنعت و معدن نیز اضافه شد.

آپ که قابل‌نصب روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است، امکان کارت به کارت از مبدأ ۱۷ را داراست.

کاربران اپلیکیشن آپ می‌توانند در حال حاضر از مبدأ کارت‌های آینده، اقتصاد نوین، انصار، ایران‌زمین، پست بانک ایران، توسعه تعاون، حکمت ایرانیان، دی، رسالت، سرمایه، شهر، صنعت و معدن، قوامین، کشاورزی، گردشگری، ملی و مهر اقتصاد به کلیه کارت‌های عضو شتاب کارت به کارت کنند.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۷ دیدگاه

 • جواب ندادید کی برخی بانک ها مثل رفاه و ملت که خیلی افراد ازشون استفاده میکنند با اپ میشه کارها رو انجام داد..ممنون میشم تاریخ دقیق بدید الان چند سالی هست که نوشتید به زودی ولی دقیقا معلوم نیست ….اگر نمیشه حداقل بفرمایید تا از اپلیکشن دیگه ای مثل ۷۲۴ سه سوت استفاده کنیم

 • سلام چرابانک صادرات که این همه معروف و کار درسته نمیشه ازش کارت به کارت کرد واقعا که تو اپلکیشن ها فعال نیست دلیلش چی هست؟؟

 • سلام
  امکان کارت به کارت تقریبا در همه اپلیکیشن ها برای اکثر بانک‌ها وجود داره الا صادرات، برای یه کارت به کارت صادرات حتما باید به خودپرداز مراجعه کنیم
  چراااا؟؟!!!

  • خود بانک صادرات به دلایل امنیتی نمیخاد با هیچ نرم افزاری خدمات کارت به کارت رو فعال کنه و با این سرویس ها مثل اپ و تاپ قرارداد نمی بنده.
   شده کاسه داغ تر از آش. انگار فقط این بانکه که به فکره امنیته.
   همه بانک ها اشتباه می کنن . صادرات راست میگه!!!!!!!!

 • سلام…من هم مثل بقیه دوستان منتظرم که بانک صادرات اضافه بشه …به خصوص که حقوق بخش اعطمی ازکارمندان دولت و بازنشسته ها ازطریق کارت صادرات پرداخت میشه و همه توانایی کار کردن با همراه بانک صادرات رو ندارن…اگه بانک صادرات هم اضافه بشه کار خبلیها راحتتر میشه..البته احتمالا براشون سودی نداره که قرارداد ببندن با اپ !!!!.

/* ]]> */