راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

آکادمی دیجی‌پی راه‌اندازی شد / پل مطمئنی بین دانشگاه‌ها و صنعت فین‌تک

آکادمی دیجی‌پی با هدف تربیت نیروهای توانمند و متخصص در حوزه فین‌تک فعالیت خود را آغاز کرده و قرار است دانشجویان رشته‌های مختلف را پس از یادگیری دروس عملی، برای یافتن شغل‌های مرتبط، به فعالان صنعت فین‌تک در ایران پیوند بدهد.

به‌گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت فعال در حوزه فین‌تک و لندتک، در نظر دارد مباحث تخصصی و کاربردی در زمینه فناوری‌های مالی را که دانشجویان در محیط‌های دانشگاهی کم‌تر شانس رویارویی و آشنایی با آن‌ها را پیدا می‌کنند، در قالب دوره‌های کاربردی ارائه کند.

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کسب‌وکارهای فین‌تکی کمبود نیروهای متخصص و ضعف دانش و تخصص روزآمد در این حوزه است. این مسئله موجب شده است تا شرکت‌ها با وجود صرف هزینه‌های بسیار زیاد، موفق به جذب نیروهای متخصص مورد نیاز خود نشوند و از سوی دیگر نیروهای بااستعداد و علاقه‌مند جایی برای کسب تجربه‌های کاربردی و به دنبال آن فعالیت در حوزه مورد علاقه خود پیدا نکنند. هدف اصلی دیجی‌پی از راه‌اندازی این آکادمی علاوه بر تربیت نیروهای متخصص برای همکاری در مجموعه، توانمندسازی نیروهای با استعداد، باانگیزه و علاقه‌مند با دانش روز و آماده‌ کردن آن‌ها برای ورود به صنعت بوده است.

این آکادمی برای کلیه رشته‌های مهندسی، مدیریت و علوم پایه متناسب با مشاغل فین‌تک، دوره‌های آموزشی این صنعت را برگزار خواهد کرد تا آن‌ها را با واقعیت‌ها و نیازهای روز این حوزه در کشور آشنا و برای پیوستن به این صنعت آماده کند.

بنا بر اعلام دیجی‌پی، فارغ‌التحصیلان دوره‌های کاربردی این آکادمی، علاوه بر دریافت مدرک معتبر، به فعالان خوش‌نام فین‌تک معرفی خواهند شد تا مشغول به کار شده و از آموخته‌هایشان به شکل عملی استفاده کنند.

این آکادمی علاوه بر آموزش دادن به دانشجویان، خدمات و دوره‌های آموزشی متناسب با نیاز کسب‌وکارهای فین‌تکی را هم برگزار خواهد کرد و کسب‌وکارها و شرکت‌هایی که در حیطه‌های مرتبط فعالیت دارند می‌توانند برای آموزش بیشتر و بهتر کارمندان فعلی خود یا تربیت نیروهای متخصص کاری، از خدمات این آکادمی بهره‌مند شوند.

آکادمی فین‌تک دیجی‌پی قرار است با تکیه‌بر دانسته‌ها و تجربه‌های فین‌تک در گروه دیجی‌کالا، پل مطمئنی برای تبدیل دانش آکادمیک به تجربه‌های حرفه‌ای و کاربردی در حوزه فین‌تک، باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت