پی‌تک (PayTech)

چگونه عوارض خودرو را اینترنتی پرداخت کنیم؟ (+لیست شهرهای مختلف)

پرداخت الکترونیک عوارض خودرو از آن مواردی است که با ترویج فرهنگ پرداخت الکترونیک در کشور بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. از همین رو برخی از شهرهای بزرگ کشور در اقدامی قابل تحسین، این قابلیت را برای مردم ایجاد کرده‌اند که به راحتی از خانه یا محل کار خود به صورت اینترنتی عوارض خودرو خود را پرداخت کنند. اگر شما هم به دنبال پرداخت آنلاین عوارض خودرو خودتان هستید می‌توانید با توجه به شهر خود این عوراض را اینترنتی پرداخت کنید.

2013-Chicago-Turbo-Chevrolet-Camaro-car-way2pay-92-01-24

لیست سایت‌های پرداخت الکترونیک عوارض خودرو شهرهای مختلف:

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو تمام شهرهای کشور (etax.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو تهران (autotax.tehran.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض موتور سیکلت تهران (autotax.tehran.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو مشهد (avarezkhodro.mashhad.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو اصفهان (isfahan.ir/Services/CarTax)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو یزد (khodro.avarezyazd.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو  شیراز (car.shirazcity.org)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو تبریز (carbill.tabriz.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو اهواز (cartax.ahvaz.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو میبد (maybod.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو همدان (e-hamedan.ir/Services)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو قزوین (qazvin.ir/web)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو یاسوج (cartax.yasuj.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو رشت (daramad.rasht.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو ساری (saricity.ir)

سایت پرداخت الکترونیک عوارض خودرو ارومیه (cartax.urmia.ir)

.

مزایای پرداخت الکترونیک عوارض خودرو:

از مزایای پرداخت الکترونیک عوارض خودرو می‌توان به مواردی مانند صرفه جویی در زمان و هزینه، فرار از ترافیک‌های شهری و آسودگی و راحتی را بیان کرد. در ادامه، مراحل پرداخت الکترونیک عوارض خودرو از پورتال شهر تهران را به شما نشان می‌دهیم تا متوجه شوید پرداخت آنلاین عوارض خودرو چقدر ساده و سریع است.

ابتدا به سایت شهر تهران به آدرس www.tehran.ir مراجعه کنید. از بخش عوارض، گزینه «پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو» را انتخاب کنید. سپس صفحه زیر برای شما باز می‌شود.

avarez-khodro-way2pay-92-01-24

حالا باید شماره شناسنامه خودرو خود را در محل مورد نظر وارد کنید. این کد ۱۷ رقمی کد VIN نیز نامیده می‌شود و همان کد ۱۷ رقمی است که سمت راست پشت کارت خودرو نوشته شده است. (با کد VIN چه کارهای دیگری می‌شود انجام داد؟) پس از رفتن به مرحله بعد اطلاعات کامل خودرو شما نمایش داده خواهد شد. مانند زیر:

avarez-khodro-way2pay-92-01-24-a

علاوه بر اطلاعات خودروی شما و نشان دادن جزئیات و مبلغ عوارض خودروی شما، یک شناسه قبض و یک شناسه پرداخت نیز در اخر صفحه نمایش داده شده است. اگر بخواهید عوارض خودروی خود را همین الان ایننترنتی پرداخت کنید می‌توانید از طریق درگاه‌های اینترنتی بانک‌های مختلف این کار را انجام دهید. اما اگر می‌خواهید از طریق دستگاه خودپرداز این قبض را پرداخت کنید فقط کافیست شناسه قبض و شناسه پرداخت را یک جا یادداشت کنید و بعدا با وارد کردن آن بر روی دستگاه خودپرداز قبض را پرداخت کنید. در صورت تمایل به پرداخت اینترنتی قبض عوارض خودروی خود، وارد یکی از درگاه‌های شوید و پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، قبض را پرداخت کنید. لازم به ذکر است پس از پرداخت یک کد رهگیری و شناسه رهگیری به شما داده می‌شود، این کد و شناسه را برای مواردی مانند اثبات پرداخت نزد خود نگه دارید. هر چند خیلی مورد نیاز نیست.

avarez-khodro-way2pay-92-01-24-B.

اگر در شهر شما هم چنین امکانی وجود دارد در بخش نظرات آدرس آن را برای ما ارسال کنید تا نام شهر شما را هم به این لیست اضافه کنیم.

.

درباره عوارض خودرو بیشتر بدانید

عوارض و مالیات‌های شهری در زمره مبالغی است که مدیریت شهری با اتکا به آن، امورات شهر را مدیریت می‌کند و هرگونه خللی در این زمینه باعث نارسایی در ارائه خدمات شهری می‌شود.

خلأ وجود آموزش و اطلاع‌رسانی دقیق، دیدگاه و فرهنگ نادرست آب و برق مجانی، همچنین عدم وجود وحدت رویه در عملکرد شهرداری‌ها در انجام محاسبات و اخذ عوارض خودرو توسط برخی از شهرداری‌ها در حد ارقام نامربوط و بسیار پایین‌تر از نرخ‌های مصوب کشوری، موجب ایجاد بدبینی و نارضایتی در بین مردم و بروز یکی از مشکلاتی است که معطوف به عوارض شهرداری‌ها می‌شود که برخی از پرداخت آن سر باز می‌زنند.

این در حالی است که به استناد تبصره ۶ ماده ۴۲ از فصل نهم قانون مالیات بر ارزش‌افزوده، مالکین خودروها موظف به پرداخت سالیانهٔ عوارض خودرو هستند که بر اساس آخرین‌مدل خودرو، برای خودروهای تولید داخل «قیمت فروش کارخانه» و برای خودروهای وارداتی «مجموع ارزش گمرکی و حقوق ورودی» است که در صورت عدم پرداخت عوارض سالیانه در موعد مقرر، با استناد به ماده (۴۶) قانون مالیات بر ارزش‌افزوده، به ازای هرماه تأخیر مشمول جریمه‌ای معادل ۲ درصد خواهند شد.

 

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۳۰ دیدگاه

 • روش ارایه شده برای پرداخت عوارض خودرو تهران تغییر کرده و روش جدید مشکلات زیادی را ایجاد کرده است. خواهشمندم اصلاح فرمایید.

 • من مهر ماه امسال از شیراز به اصفهان منتقل شدم و امروز برای پرداخت عوارض اتومبیلم به شهرداری منطق ۱۰ اصفهان مراجعه کردم و کارمند مربوطه از دریافت عوارض از من امتناع نمود و گفت چون قبلا در اصفهان عوارض را پرداخت نمیکردی حالا هم نمیشه یا باید عوارض همه ی اون سالهایی را هم که پرداخت کردی بدی یا اصلا نمیشه ، چون من نمیتونم برم تو سایت شیراز و این سایت برای ما باز نمیشه ، حتی پیش معاون هم رفتم متاسفانه ایشون هم گفتند شما از این چیزها نمیدونید و ما نمیتونیم تو سایت شیراز بریم ، و بعد از اینکه من حدود سه ساعت برای این کار وقت گذاشتم ناموفق به خونه برگشتم . حالا دیدم خودم میتونم از تو خونه عوارضم را پرداخت کنم اما حالا چرا شهرداری ناحیه ۱۰ اصفهان نمیتونه را نمیدونم ؟؟؟

  • اقا رسول عزیز با عرض سلام ساعتی پیش قبض پرداخت عوارض اتومبیل را دریافت کردیم و بلا فاصله اقدام برای پرداخت شد ولی متاسفانه سایت شما از ارسال کد امتناع میورزد…..سوال: پرداخت جریمه دیرکزد ۲% در ماه ۱-ایا نزول و یا بهره محسوب میشود یا خیر؟ ۲- با توجه باینکه علت دیر کرد ناشی از سیستم شما است و پرداخت جریمه به عهده ما میباشد ایا مغایرت با قوانین شرعی دارد یا خیر ۳- سود سپرده بانکی (اسلا می ) ۱۸% در سال میباشد / توجیه شهرداری محترم برای ۲۴% چیست؟
   غرض از مطرح کردن این سوالات ساده نه برای طفره رفتن از پرداخت و یا خدای نکرده از دیر پرداخت عوارض است/////نه //فقط و فقط برای درک معنی و رابطه شهروند شهر و بلد یه (همو ن شهرداری) می باشد.

 • با سلام برای پرداخت عوارض خودرو یک کد فعالسازی هم باید وارد کنیم که رابطه با اون توضیح نداده اید لطفا در رابطه با چگونگی ان نیز راهنمایی بفرمایید متشکرم

 • با سلام خدمت شما و عرض تبریک سال نو یه شما عزیزان زحمت کش ببخشید مزاحمتون شدم فقط میخواستم در مورد پرداخت عوارض خودرو گزینه : آدرس متاسفانه غیر فعال می باشد لطفا در این مورد تدبیر کنید .با تشکر از شما

 • من هر کاری میکنم نمی تونم عوارض را پرداخت کنم
  اخر سال ۹۴ راحت مالیات ماشین پدرم رو پرداخت کردم ولی حالا میخوام مالیات ماشین خودم پرداخت کنم انگار سایت عوارض تهران مشکل پیدا کرده اصلا اون صفحه که برای وارد کردن vin هست نمیاد
  لطفا راهنماییم کنید

 • سلام
  خسته نباشید
  من عوارض خودرو از طریق همین سامانه پرداخت کردم
  از رشت هستم و سایت رشت هم راه اندازی شده
  فقط یک مسءله اونم اینکه برچسب پشت شیشه رو چطو تهیه کنیم
  شهرداری ها جوابگو نیستن و دادن دست خدمات امورمسترکین…پست بانک
  لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید

 • سلام
  خیلی خوبه ولی این سامانه واسه شهر من اردبیل وجود نداره
  خواهشا این سامانه رو واسه اردبیل هم ردیف کنید.
  ممنون

 • سلام وخسته نباشید من از کرج هستم عوارض شهرداری خودرو ام را با استفاده از سایت تهران پرداخت کرده و کد پیگیری هم دریافت نموده ام ولی مبلغ صفر نشده و اگر به شهرداری مراجعه کنم با همان کد پیگیری قابل قبول میباشد ممنون وتشکر .

 • مزخرفه، سرکاریه، اصلا سایتش کار نمیکنه. وقت آدمو میگیره بعد تو مرحله آخر میگه اطلاعات داده شده موجود نمی باشد بصورت حضوری مراجعه کنید.

 • سلام بنده در مهر ماه سال ۹۲ خودرو ام را خریداری نموده ام در حال حاضر عوارض خودرو سالهای قبل را برای من فرستاده اند مگر اداره ثبت هنگام نقل انتقال نباید سالهای قبل را مفاسا مگرفته وبعد سند را بنام میزده الان من چه کار باید بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

 • سلام عوارض خودرو برای سالهای ۹۳ – ۹۴ – ۹۵ را به تفکیک میشه برام مشخص کنید چون بنده ماشینم را از شرکت محل کارم خریداری کردم . ماشین پژو ۴۰۵ GL مدل ۱۳۷۵

 • سلام من سال ۸۹ خودرو خریده ام ولی تاکنون هیچ قبض یا پیامکی برای پرداخت عوارض دریافت نکرده ام- تکلیف چیست و مقصر کیست؟

  • من تمام اطلاعات را طبق دستور سایت عمل کردم در نهایت بهم جواب داده به دفاتر منتخب در سطح شهر مراجعه کن چرا نمیشود علت چیست ؟راهنمایی بفرمایید

 • اطلاعات را که وارد کردم میگه از اطلاعات فوق نتیجه ای یافت نشده .بنابراین بهم جواب داده به دفاتر درسطح شهر مراجعه کنم .لطفا بفرمایید چرا نمیشود اینترنتی خودمان پرداخت کنیم

 • با سلام
  یک دستگاه خودرو سواری از شهرستان استان اردبیل و سنقر خریداری شده در حال حاضر اسناد پرداختی عوارض شهرداری آن موجود نیست و فقط یک فقره فیش مربوط به پرداخت سال ۹۴ موجود است . سوال
  چرا سامانه تهران نمی تواند واریزی های این خودرو را در سایر شهرهای دیگر کنترل کند
  با توجه به اینکه عوارض سال ۹۴ پرداخت شده و در اسناد مالکیت تنظیمی توسط دفاتر اسناد رسمی شهرستان های مربوطه شماره فیش عوارض شهرداری درج شده آیا امکان عدم واریز سال های قبل ممکن است ؟
  در حال حاضر چه اقدامی می توان برای مفاصا حساب شهرداری در شهر تهران نمود .
  ممنون می شوم اگر راهنمایی فرمایید . ضمنا یکی از شعب پرداخت عوارض خودرو در شهر تهران مبلغ بدهی این خودرو را ۴۹۷۰۰۰ تومان اعلام کرده است .

  • با عرض سلاام
   من هم همین مشکل را دارم مگر این پول از طریق بانک به شهرداری مربوطه پرداخت نشده چرا ما هنوز باید اینقدر عقب افتاده باشیم به من گفتند من باید برم تبریز واقعا خجالت اوره

   • باسلام برای کرمانشاه چطور امکان داره از طریق اینترنتی پرداخت شود در ضمن یک سؤال دیگر داشتم شهرداری حق دارد بجزء عوارض کسب وپیشه از کسبه میدانبار یک عوارض دیگر برای ورود ماشین‌ها بار به داخل میدان از حجره دارها بگیرد از نظر قانونی میگویم

  • فکر میکنم کد رهگیری و شناسه کافی باشه
   هر چند بعید نیست اگر کارتون به یه سازمان دولتی بیفته کارمندش گیر بده بگه الا و بلا باید پرینتش رو بیاری!

 • سلام من امروز برای پرداخت عوارض رفتم . این سایت معرفی شده از طرف شهرداری بیخوده و عمل نمی کند. حداقل برای ۳ خودرو امتحان کردم. مردم سرکار گذاشتین که حتما به دفاتر مراجعه کنند

 • سلام برای پرداخت عوارض
  اولین مورد فرم “” شناسه “” چی هست ؟شناسه خودرو یه آیتم دیگریست ؟لطفا راهنمایی؟
  متشکرم

 • سلام خودروی من مدل ۹۵ هست و هرکاری میکنم در درگاه تهران به من پیغام میده شناسه صحیح نیست یا خودرو یافت نشد. میشه راهنمایی کنید؟

 • راننده هایی که تو اسنپ کارمیکنن باید مالیات پرداخت کنن؟
  پس خودرو هایی که تو آژانس کار میکنن و کار میکردن چرا مالیات پرداخت نمیکردن و فقط کمیسیون میدادن
  ممنون میشم به سوال من جواب بدید

 • متاسفانه بانک اطلاعات بعد از هفت ماه که از خرید خودرو می گذرد هنوز به روز نیست و با وجود وارد کردن صحیح تمامی مشخصات خودرو اصلا خودرو را شناسایی نمی کند و ارجاع به دفاتر شهرداری میدهد

 • ثبت نیست چون اونی که تو دفاتر خدمات نشسته باید یه پولی بگیره. یعنی می خوای پول بدی بابت پول دادن قدرشو بدونید این سیستمو هیچ جای دنیا پیدا نمیکنید.

 • سلام، من همیشه خودم عوارض سالیانه خودرو را از سایت شهرداری تهران پرداخت میکنم ولى در مورد ماشین تویوتا کرولا انجام نمیشه و میگه با در دست داشتن مدارک به دفاتر مراجعه کنید ، تا حالا در مورد دو تا ماشین که تویوتا کرولا بودند ،اینطوری شده، علتش چیه؟ لطفأ راهنمایی کنید

 • آقای مهندس من درشهرداری هستم ومیخواهم این برنامه رااجراع کنیم ولی بانک اطلاعات رانداریم لطفاًکمک کنید
  ۰۹۱۱۱۱۵۱… محسن شعبان زاده

 • سلام شهرداری تا سال ۹۳ واریز کردم اما به سایت میروم می گوید پرداخت نشده. با اینکه فیش پرداختی تا پیان ۹۳ را دارم. لطفا راهنمایم کنید

 • سلام شهرداری تا سال ۹۳ واریز کردم اما به سایت میروم می گوید پرداخت نشده. با اینکه فیش پرداختی تا پیان ۹۳ را دارم. لطفا راهنمایم کنید

 • خودرو دشیراز عوارص پرداخت شده فیش پرداخت گمشده به شهرداری مراجعه کردم حالا میگن هیچ عوارضی پرداخت نشده ماشین مدل ۹۳ است لطفا راهنمایی کننید چه باید بکنم

 • سلام.با وارد کردن اطلاعات کارت خودرو درون سامانه جهت پرداخت عوارض خودرو متاسفانه اطلاعات شخص و خودرو دیگری می آید.راه حل چیست.به یکی از دفاتر مراجعه کردم میگن اطلاعاتتون درسته ولی مشکل من حل نشد.چون من خودم میخواهم از طریق انترنت پرداخت کنم.لطفاراهنمایی کنید

 • متاسفانه امکان تشخیص ماشین را ندارد . مالکین خودروها را بصورتی کاملا هدفمند هدایت میکند به سمت نورچشمی های شهرداری تهران در دفاتر الکترونیک شهر. واقعا باعث تاسف است. لعنت بر این سیستم مزخرف شهرداری.

 • من یک پراید ۱۴۱ مدل ۸۵ دارم که پلاک مشهده و تا عوارضش تا سال ۹۶ پرداخت شده. با توجه به اینکه به تهران نقل مکان کردم الان از سایت عوارض تهران خواستم عوارض ۹۷ رو پرداخت کنم که بعد از وارد کردن پلاک و شناسه خودرو گفت نمیتونه شناسایی کنه و به دفاتر منتخب سطح شهر مراجعه کنم!! به سایت پرداخت عوارض شهرداری مشهد مراجعه کردم، اون هم ماشین رو شناسایی نکرد!!! واقعا که یاید فاتحه این دولت الکترونیک آب دوغ خیاری رو خوند. خجالت هم نمیکشن با این خدمات و سیستمهای مزخرف و فشل و عقب مونده شون. البته مشخصه که علتش پر کردن جیب دفاتر خدمات الکترونیکی هست که با کارمندان و مدیران شهرداری زد وبند دارن و هم کاسه هستن.

 • و یه نکته خیلی مهم تر : آیا در حالیکه دهها و صدها سیستم اطلاعاتی مشابه کاملا یکپارچه و به هم پیوسته در سطح کشور وجود داره که کلیه اطلاعات و سوابق اشخاص ، املاک ، وسایط نقلیه و… توسط مراجع ذیربط در هر لحظه و در کل کشور قابل دسترسه ، آیا امکان ثبت سابقه پرداخت عوارض خودروها در یک شبکه سراسری اطلاعات خودرو وجود نداره؟ چطوره که راهنمایی و رانندگی و پلیس و آگاهی میتونه هر لحظه در هرجای کشور سوابق و تخلفات یک ماشینو دربیاره ولی شهرداری نمیتونه سوابق پرداخت عوارض یه ماشینو در یه شهر دیگه (وحتا در همون شهر اگه فیش پرداخت عوارض سالهای قبل رو گم کرده باشی) دربیاره؟؟ و مالک خودرو مجبوره عوارض تمام سالهای گذشته رو دوباره و اونهم به نرخ امروز و با جریمه دیرکرد ماهیانه ۲% (سالانه ۲۴%) یعنی با یک بهره و نزول سنگین دوباره به شهرداری بپردازه. این ضعف در سیستم ثبت سابقه پرداخت عوارض خودروها بطور کاملا مشخص صد در صد عمدی است.

 • من هر چقدر تلاش کردم اینترنتی پرداخت کنم نشد پیغام مراجعه به دفتر پیشخوان روداد رفتم پرداخت کردم باجریمه از من ۹۰۰۰تومن کارمزد گرفتن بعدشم میگن اینترنتی اگه پرداخت کنی محضر قبول نمکنه چون مهر نداره

 • سلام . من رفتم پیشخوان دولت تا عوارض شهرداری پرداخت کنم. برای تعویض پلاک موتورم. میگه اطلاعات شما ثبت نمیشه.
  چیکار کنم؟

 • سلام، من ٢ تا ماشین دارم ،پراید مدل٩٣و وانت مزدا مدل ٩۵.در سیستم پرداخت عوارض شهردارى عوارض مربوط به پراید را میتوانم پرداخت کنم ،ولى وقتى مشخصات وانت مزدا را میزنم ،پیغام کیده با در دست داشتن مدارک به یکى از دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کنید.این فقط مشکل من نیست، دوستانم هم این مشکل را دارند،لطفأ راهنمایى کنید
  با تشکر

 • من چند سال از طریق اینترنت عوارض را پرداخت کردم ولی حالا چندسالیه که ماشین منو نمی شناسه و خیلی راحت منو به دفاتر پیشخوان میکشونه تا پول اضافی از مردم بگیره.

 • سلام
  من سال پیش عوارض خودرو را تا پایان ٩۶ در دفاتر پیشخوان پرداخت کردم امسال به سایت مراجعه کردم که اینترنتی پرداخت کنم باز هم مشخصات خودرو در سامانه موجود نیست و پیام میدهد به پیشخوان مراجعه کنم
  یعنی وقت پول گرفتن اینقدر اذیت میکنید وای به وقتی که بخواهید تسهیلات بدهید

 • من در کرمان زندگی میکنم اما سامانه‌ای برای پرداخت عوارض خودرو نداریم ممنون میشم نام کرمان هم ثبت کنید

 • سلام عوارض شهرداری خودرو برای من پیامک شده وعلت آن را ورود به طرح بدون عوارض شهرداری بیان کرده من اصلا داخل طرح نرفته ام الان میخواهم اعتراض کنم اما هرجا میروم میگویند به ما ربط ندارد .سایت تهران من را معرفی کردند وگفتند باید ثبت نام واعتراض بشه اما متاسفانه هرکار کردم نشد تورو بخدا رسیدگی کنین من که حتی یک جریمه ونمره منفی ندارم چرا بآید دویست وسی ودو هزار تومان عوارض پرداخت کنم

 • چطوری میشه که ماشین من ٢سال پیش تولید شده ولی اطلاعاتش تو سایت مشخص نیست و باید برم دفتر پیشخوان برای پرداخت عوارض؟؟؟؟

 • لطفا پرداخت اینترنتی شخصی عوارض خودرو را در شهرستان خوی نیز فعال نمایید چرا که در شهر خوی پرداخت عوارض خودرو فقط منحصر به باجه ها و دفاتر پستی است!

 • نمیدونم واسه چی این سایتو طراحی کردن.الکی ملتو گذاشتید سره کار.آخرشم باید بری یه پوله مفت بریزی تو حلقوم دفاتر پیشخوان دولت تا اونا برامون پرداخت کنن

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  برای من پیام آمده است عوارض خودرو خود را تا ۲۹ اسفند پرداخت نمائید در غیر اینصورت جریمه میشوید
  لذا تو سایت رفتم و مبلغ عوارض ۳.۷۹۰.۰۰۰ ریال اعلام شده است . آخرین عوارض پرداختی سال ۸۲ و به هنگام نقل و انتقال توسط مالک قبلی خودرو پرداخت شده است . آیا مبلغ ذکر شده بالا از سال ۸۳ تا ۹۷ میباشد؟
  منتظر جواب هستم . متشکرم

 • باسلام بنده برای وانت امروز۱۵۸۳۰۰تومان پرداخت کردم.جزییات رو سایت به بنده نداد که این پول برای چندساله واینکه ازکجا بدانم سالهایی که پرداخت شده،دوباره برای من منظور نشده؟ممنون میشم پاسخ دهید

 • با عرض سلام و خسته نباشید.
  من ماشینمو سال ۹۴ از شهرستان خریدم والان تهرانم. موقع خرید و سند تمامی عوارض خودرو تا پایان سال ۹۴ پرداخت شده و حالا برا پرداخت بقیه سالها رفتم دفتر خدمات میگن اصلا ثبت نشده .منم مفاصا حساب تا پایان سال ۹۴ رو دارم ولی میگن باید قبض بیاری.حالا منم قبض ندارم ولی شماره فیش تو سند و مفاصد حساب نزد بانک ملی هست..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چیکار کنم.

 • منزل ما در محدوده طرح ترافیک اصلی بوده و بنده اطلاع نداشتم که هرروز که از منزل و محدوده طرح خارج‌ میشم جریمه میشم و ناگهان با یه مبلغ یک ملیون هشتصد تومانی مواجه شدم که فقط بخاطر تردد در محدوده طرح ترافیکه الان کجا باید اعتراض کنم !؟ چه کار باید بکنم چون توان پرداخت چنین مبلغی یکجا ندارم لطفا راهنماییم کنید

 • سلام شهرستان قیروکارزین ازاستان فارس هم به لیست پرداخت عوارض شهرداری اضافه کنید ممنون میشم
  اگه بشه صورت حساب سالانه وجرایم عوارض به تفکیک بدهی صادر کنید ممنون

 • سلام برای عوارض خودرو چندین بار اقدام کردم موفق نشدم هیچ کارشمادرست نیست وارجاع میده به دفتر الکترونیک خسته نباشید

 • با سلام
  شایسته است ترتیبی اتخاذ گردد تا من کارمند که باید یک روز حداقل وقت صرف کنم تا مرخصی بگیرم و آیا موفق بشوم یا نه ! بتوانم از طریق سایت رفع مشکل کنم .
  تمام مشخصات خود و کارت را وارد میکنم ولی علت مشکل را بیان نمیکند و مرا به دفاتری که معلوم نیست ارجاع میدهد
  با تشکر از مساعدت و راهنمائی شما م.محمدزاده

 • سلام سیستم اطلاعات واردشده را نمیشناسد خودمون می دونستیم باید به دارگاه پرداخت الکترونیکی مراجعه کنیم متاسفانه خیلی سیستم ها تو ایران در حد شعار هستند