راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک کارآفرین و بنیاد برکت در جهت تحقق اهداف «جهش تولید» تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

0

بانک کارآفرین به منظور توسعه خدمات و محصولات تخصصی و متناسب با نیازهای بنگاه‌های اقصادی و همچنین تسریع فرایند اعطای تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی در سال جهش تولید در قالب بانکداری شرکتی، سرمایه‌گذاری، تجاری و شخصی، شرایط ویژه‌ای برای مشتریان در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این تسهیلات با هدف توسعه سبد تسهیلاتی و تنوع‌بخشی به پرتفوی اعتباری بانک، تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای مشتریان حقیقی و حقوقی و ایجاد و توسعه فرصت‌های کسب‌وکار طراحی شده و در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) منعقد شده است.

موضوع این تفاهم‌نامه که روز سه‌شنبه سیزدهم خردادماه مبادله شد، ارائه انواع خدمات مالی و بانکی، تأمین مالی پروژه‌ها و اعطای تسهیلات به افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط معرفی شده از سوی بنیاد برکت با عاملیت بانک کارآفرین است. تسهیلات و خدمات قابل ارائه موضوع این تفاهم‌نامه، به طرح‌های صنعتی و معدنی و کشاورزی ایجادی، توسعه‌ای و تکمیلی و سرمایه در گردش اعطا خواهد شد.

به موجب عقد تفاهم‌نامه میان بنیاد برکت و هفت بانک کشور از جمله بانک کارآفرین، ۶۵ هزار طرح اشتغال‌زایی راه‌اندازی می‌شود که به ایجاد ۱۸۸ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم کشور با اولویت متقاضیان آسیب‌دیده از کرونا می‌انجامد.

منبع روابط عمومی بانک کارآفرین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.