راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت توسن کارآفرین برتر حوزه بانکداری الکترونیک شد

شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن)، در نخستین همایش ملی کارآفرینی در ICT، تندیس پرتو زرین کارآفرینی در حوزه بانکداری الکترونیک را دریافت کرد.

براساس این گزارش، شرکت توسن از سال ۱۳۷۸ و اولین روزهای تاسیس، با داشتن کمتر از ۱۰ نفر کارمند کار خود را با تولید نرم افزارهای بانکی آغاز کرد و امروز با داشتن بیش از یک هزار و دویست نیروی انسانی شاغل در توسن و شرکت های زیرمجموعه، از سوی هیئت داوران همایش ملی کارافرینی در ICT به عنوان کارآفرین برتر حوزه بانکداری الکترونیک انتخاب و تندیس پرتو زرین کارآفرینی را دریافت کرد.

شرکت توسن هم اکنون با راهبری پروژه بزرگ دیگری به نام شبکه شرکای تجاری، گام بزرگی در گسترش کسب و کارهای کوجک و توسعه نرم افزارهای بانکداری برداشته است.

این شرکت همچنین در نمایشگاه تخصصی که همزمان با همایش ملی کارافرینی در ICT روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان ماه در هتل استقلال تهران برگزار شد، به ارائه و نمایش آخرین دستاوردها و خدمات خود در حوزه بانکداری الکترونیک پرداخت.

نخستین همایش ملی مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان ماه به همراه نمایشگاه جنبی و مراسم اهدای تندیس پرتو زرین کارآفرینی به کارآفرینان برتر صنعت IT، در هتل استقلال تهران برگزار شد.

 

درباره شرکت توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن)

شرکت توسن در سال ۱۳۷۸ با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت طراحی و تولید محصولات و راه حل های نوین در عرصه های مختلف الکترونیکی کشور مانند بانکداری الکترونیکی، تاسیس شد. تا سال ۱۳۸۷، این شرکت با نام کیش ویر در حال خدمت رسانی به جامعه بانکی ایران بود و از آن تاریخ به بعد تمامی محصولات و خدمات کیش ویر تحت نام توسن ارائه می گردند.

این شرکت با نزدیک به پانصد نفر پرسنل و کارشناس فنی در زمینه های مختلف علوم کامپیوتر و بانکداری در حوزه فناوری اطلاعات کشور فعال است و محصولات این شرکت در اکثر بانک های خصوصی، دولتی و موسسات مالی و اعتباری کشور در حال استفاده می باشد. از جمله این محصولات می توان به سیستم بانکداری متمرکز، سیستم پرداخت کارت، سوییچ و بانکداری مجازی (اینترنت بانک، ایمیل بانک، SMS بانک، تلفن بانک، موبایل بانک، وب کیوسک)، سیستم Payment Gateway ، سیستم مدیریت ریسک و سیستم های مبتنی بر هوش تجاری بانکی مانند سیستم تشخیص تقلب و سیستم ضد پولشویی و سایر راهکارهای مبتنی بر BI اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.