راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

چهارمین کنفرانس تجربه کاربر شیراز ۲۹ و ۳۰ آبان برگزار می‌شود

کنفرانس تجربه کاربر شیراز یک برنامه علمی از UXShiraz است که به‌صورت سالانه در شیراز برگزار می‌شود. در این کنفرانس طراح‌های تجربه کاربر، مدیران، طراحان محصول و صاحبان کسب‌وکار از سراسر کشور حضور می‌یابند و در مورد سوژه‌های روز طراحی در ایران و جهان می‌شنوند و تبادل نظر می‌کنند.

از اهداف برگزاری این رویداد ترویج تفکر طراحی در کارآفرینی و نوارزش‌آفرینی، ترویج فرهنگ اهمیت به رضایت‌بخشی در محصولات و خدمات، فراهم‌کردن زمینه‌های لازم برای ارتقای سطح کیفیت زندگی و معرفی و گسترش شبکه متخصصین تجربه کاربری است.

بیژن آریانا، استادیار دانشگاه لنکستر انگلستان و فاطمه کمالی، محقق تجربه کاربر دانشگاه کویینزلند استرالیا اعضای کمیته علمی چهارمین کنفرانس تجربه کاربر شیراز هستند که مسئولیت بررسی علمی مقالات ارسال‌شده به این کنفرانس را برعهده دارند تا سخنرانان این دوره از کنفرانس را تعیین کنند.

مهلت ارسال طرح سخنرانی تا پایان شهریورماه بوده که به‌مدت یک‌هفته تمدید خواهد شد. متقاضیان می‌توانند طرح سخنرانی خود را به سایت تجربه کاربر شیراز ارسال کنند.

کنفرانس تجربه کاربر شیراز ۲۹ و ۳۰ آبان‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود. برای اطلاع از برنامه دقیق سخنرانی‌ها و ثبت‌نام به سایت رویداد، مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.