کتاب‌ها

امکان خرید کتاب بانک ۴.۰ در فروشگاه راه پرداخت فراهم شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

امکان خرید کتاب بانک ۴.۰ برت کینگ که به‌تازگی توسط شرکت توسن به فارسی ترجمه شده، در فروشگاه فین‌تک فراهم شد.

کتاب بانک ۴.۰ در هشتمین دوره نمایشگاه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت رونمایی شده بود. نویسنده این کتاب، برت کینگ است و نشر بادبادک آن را با ترجمه‌ای از گروه مترجمان توسن منتشر کرده است.

کتاب بانک ۴.۰ درباره چگونگی حضور بانک‌ها در دنیای تکنولوژی‌های در حال ظهور است و اینکه تا ۵۰ سال آینده که دیگر اثری از پول نقد و کارت‌ها نیست، موجودیت بانک‌ها به چه شکلی درخواهد آمد.

برت کینگ در کتاب بانک ۴.۰ به‌خوبی توضیح داده است که تمامی بانک‌هایی که در دنیای مدرن و امروزی به درآمد شعب وابسته هستند، به‌نوعی در یک حالت زنده‌ماندن مجازی به سر می‌برند. این کتاب توضیح می‌دهد که بانک‌ها چطور در معرض خطراتی از جمله از بین رفتن شعب و رقابت‌های سفت‌وسخت از جانب شرکت‌های فین‌تک و سازمان‌های غیرسنتی هستند که سرویس‌ها و محصولات مالی ارائه می‌دهند.

این کتاب هم‌اکنون در فروشگاه فین‌تک موجود است و برای خرید آن، کافیست به صفحه کتاب بانک ۴.۰ مراجعه کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */