راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک انصار تندیس نقره‌ای جایزه ملی حسابرسی داخلی کشور را به دست آورد

چهارمین کنگره سراسری و اولین دوره اهدای جایزه ملی حسابرسی داخلی انجمن حسابرسان داخلی ایران، که هدف اصلی آن ارائه مبنایی برای مقایسه تطبیقی واحدهای حسابرسی داخلی بر اساس شاخص‌های استاندارد است، در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات بانک انصار، واحد حسابرسی داخلی بانک انصار، در بین بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری شرکت‌کننده تندیس نقره‌ای اولین جایزه ملی حسابرسی داخلی را به دست آورد. همچنین میان سازمان‌ها و شرکت‌های واجد دریافت جایزه برتر، توانست در جایگاه سوم قرار بگیرد.

در این کنگره که با حضور رئیس و مدیران واحد حسابرسی داخلی بانک انصار، جانشین و روسای ادارات معاونت نظارت و بازرسی برگزارشد، از مدل حسابرسی داخلی بانک انصار رونمایی شد.

این مدل متناسب با الزامات انجمن حسابرسی داخلی ایران، بومی‌سازی شده و بر اساس مدل بلوغ حسابرسی داخلی (CM) انجمن بین‌المللی حسابرسی داخلی طراحی‌شده است. همچنین یک مدل بلوغ دارای ۵ سطح کلیدی و مشتمل بر ۷۰ شاخص به شمار می‌رود؛ که توسط دکتر ارباب سلیمانی، دکتر ترک زاده، دکتر زارع و دکتر باقری از استادان به نام کشور مورد ارزیابی قرارگرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.