راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک صادرات رکورددار پایانه‌های فروش در سطح کشور

بانک صادرات ایران با نصب ۳۸۷ هزار و ۲۰۰ دستگاه پایانه فروش در مراکز تجاری، رتبه اول را در بین شبکه بانکی کشور به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش در هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که این بانک در پایان اردیبهشت ماه سال‌جاری با نصب ۳۸۷ هزار و ۲۰۰ دستگاه در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری رتبه اول را در شبکه بانکی کشور به خود اختصاص داده است.

همچنین گزارش یاد شده نشان‌دهنده رشد ۳۲ درصدی مجموع تعداد تراکنش‌های انجام شده از طریق دستگاه‌های POS، نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال ۹۰ می‌باشد که این میزان رشد بیانگر استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

برحسب تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی درخصوص عملکرد شبکه بانکی در بخش دستگاه‌های کارت‌خوان شاهد آن هستیم که، در اسفند ماه سال ۹۰، مبلغ ۶۳ هزار میلیارد ریال، معادل ۱۷ درصد از کل مبالغ جابه‌جا شده از طریق دستگاه‌های POS این بانک صورت گرفته و از این حیث در جایگاه دوم شبکه بانکی قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.