یادداشت

مردم در پرداخت قبوض از طریق درگاه اینترنتی سامان رکورد زدند

نوشته شده توسط رضا قربانی

با پرداخت بیش از ۱۲ هزار قبض از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سامان در روز شنبه بیستم خردادماه، رکورد جدیدی در تعداد قبوض پرداخت شده از این طریق ثبت گردید.

تعداد پرداخت‌های موفق قبوض از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سامان، روز شنبه بیستم خرداد ماه از ۱۲ هزار عدد قبض فراتر رفت. همچنین علاوه بر ثبت این حدنصاب در تعداد تراکنش، با ثبت مبلغی بالغ بر ۳۶۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، رکورد جدیدی در جمع مبلغ قبوض پرداخت شده از این طریق نیز ثبت گردید.

گفتنی است سامانه پرداخت قبوض پرداخت الکترونیک سامان به نشانی اینترنتی http://bill.samanepay.com با قابلیت پرداخت آنی قبوض به صورت تکی و دسته‌ای و سامانه آنلاین ثبت مغایرت، آماده پذیرش قبوض گوناگون مراجعه کنندگان محترم است. همچنین هموطنان گرامی می‌توانند از طریق دستگاه‌های پایانه فروش سامان در سراسر کشور و نیز سامانه همراه ۲۴ سامان (پرداخت از طریق موبایل) نسبت به پرداخت قبوض و خرید شارژ تلفن همراه اقدام نمایند.

 

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */