راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

ضرورت ثبت‌نام تمام فعالان بازار سرمایه تا تاریخ پنجم دی‌ماه در سامانه سجام

0

تمام سهامداران و مشتریان بانک سامان بنا به اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، ملزم به ثبت‌نام و اطلاعات خود در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) هستند.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، سامانه جامع اطلاعات مشتریان به‌عنوان بستر تبادل اطلاعات و ارائه خدمات یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه است که تمام هم‌وطنان تا تاریخ پنجم دی ۱۳۹۷ فرصت دارند اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند.

پس‌ازآن تاریخ، افراد حقیقی و حقوقی نمی‌توانند خدماتی همچون خریدوفروش اوراق بهادار، صدور و ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری وغیره را دریافت کنند.

تمام سهامداران و مشتریان بانک سامان اعم از سهامداران حقیقی و حقوقی درخواست می‌شود برای دریافت لینک و راهنمای ثبت‌نام در سامانه سجام عدد ۱۰۰ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۸۳۱۲ ارسال کنند. کد سجام ثبت‌نام کنندگان پس از ثبت اطلاعات و احراز هویت، از طریق دفاتر پیشخوان دولت از طریق پیامک به اطلاع آن‌ها خواهد رسید.

با توجه به اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ایران، پس از اجرای این طرح که در راستای الکترونیکی کردن هر چه بیشتر خدمات بازار سرمایه اجرا می‌شود، مشتریان برای هرگونه فعالیت در بازار سرمایه دیگری نیازی به احراز هویت مجدد نخواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.