بانک‌تک (BankTech)

تداوم رشد تراکنش‌های سپ در تیرماه ۹۷

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بر اساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، تیرماه گذشته بیشترین میزان رشد تراکنش در تمام ابزارهای پذیرش را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، این شرکت در تیرماه با کسب ۱۷/۴ درصد سهم بازار، در رتبه دوم میان ۱۲ شرکت ارائه‌کننده خدمات پرداخت کشور ایستاده است. بر این اساس، تراکنش‌های سپ بیشترین میزان رشد را ازنظر تعداد، در مقایسه با سایر شرکت‌ها نشان می‌دهد.

بیشترین اختلاف بین سهم تعدادی تراکنش‌های کارت‌خوان فروشگاهی در تیرماه ۹۷ نسبت به ماه گذشته با رقم مثبت ۰/۲۳ درصد در شرکت «پرداخت الکترونیک سامان» گزارش‌شده است. همچنین تراکنش‌های موبایلی این شرکت نیز با رشدی ۰/۸۴ درصدی، نشانگر بالاترین میزان رشد در میان تمام شرکت‌ها در این ابزار پذیرش است. بدین ترتیب سپ را می‌توان روبه رشدترین شرکت PSP حال حاضر کشور دانست.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */