راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کارت‌خوان موبایلی محصول جدید بانک سرمایه در حوزه پرداخت الکترونیک

محصول جدید و به‌روز بانک سرمایه تحت عنوان «کارتخوان موبایلی» MPOS به‌منظور ایجاد سهولتی قابل‌توجه در پرداخت‌های الکترونیک و گسترش کسب‌وکارهای سیار به مشتریان این بانک ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، در این محصول جدید، تنها با افزودن یک قطعه سخت‌افزاری (شیار کارتخوان) و نصب نرم‌افزار مربوطه، تلفن همراه هوشمند مشتریان می‌تواند به‌عنوان کارتخوان مورداستفاده قرار گیرد.

قابلیت حمل‌ونقل بسیار ساده کارتخوان موبایلی، یکی از امتیازات بی‌نظیری است که آن را به ابزار بسیار جذابی برای دارندگان کسب‌وکارهای سیار مانند شرکت‌های پخش، فروشندگان محصول در محل و رانندگان تاکسی و پیک‌های موتوری تبدیل می‌سازد. از طریق کارتخوان موبایلی امکان مدیریت حساب کاربری به‌صورت آنلاین میسر بوده و با کمکنرم‌افزارهای جانبی می‌توان به گزارش‌گیری و تحلیل تراکنش‌های انجام‌شده پرداخت.

با درج شماره تلفن همراه مشتری در نرم‌افزار نصب‌شده حین انجام تراکنش، علاوه بر رسید پیامکی بانک، یک رسید پیامکی نیز از سامانه MPOS برای موبایل مشتری ارسال می‌شود و عدم وجود رسید چاپی در این میان، کارتخوان موبایلی را به محصولی دوستدار محیط‌زیست تبدیل می‌سازد.

باوجوداین، در صورت نیاز مشتری به رسید چاپی، امکان چاپ تراکنش مذکور بر روی کاغذ نیز وجود دارد. بدیهی است شماره تلفن همراه مشتری به‌هیچ‌عنوان در نرم‌افزار پذیرنده ذخیره نمی‌شود. مشتریان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر و نیز ثبت درخواست محصول فوق به شعب بانک سرمایه مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.