بانک‌تک (BankTech)

حسین‌زاده: خروج آمریکا از برجام، خللی در فعالیت واحدهای خارجی بانک ملی ایران ایجاد نکرده

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مدیرعامل بانک ملی ایران تأکید کرد: «خروج آمریکا از برجام، خللی در فعالیت واحدهای خارجی این بانک ایجاد نکرده و نمی‌کند.»

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین‌زاده بابیان این‌که طبق روال سابق، همه فعالیت‌ها در واحدهای خارجی بانک ملی ایران در حال انجام است، اظهار کرد: «به‌صورت روزانه خدمات ارزی به فعالان تجاری، واردکنندگان، صادرکنندگان و سایر مشتریان در این واحدها ارائه می‌شود.»

او در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط کنونی برجام، مانعی بر سر فعالیت‌های این واحدها نخواهد بود، گفت: «آنچه پیش‌ازاین فعالیت واحدهای خارجی بانک را با مشکل مواجه کرده بود، تحریم‌های سازمان ملل و اتحادیه اروپا بود، درحالی‌که اکنون هیچ‌کدام از آن تحریم‌ها وجود ندارند.»

به گفته حسین‌زاده، اروپا در شرایط کنونی همکاری با بانک‌های ایرانی را ادامه می‌دهد و باوجود تحریم آمریکا، از فعالیت‌های بانکی ایران حمایت هم می‌کند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • سلام
    میشه بفرمایید اقای حسین زاده قرار بوده خلل در کجا ایجاد شود؟؟!! سیستم بانکی کشور که خزانه داری است باید به مشکل میخورد یا خللی که در جریانات شغلی و فکری اقشار کثیر جامعه ایجاد شده!!!!!!!
    از شما بعید است.

/* ]]> */