راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ایرانسل، معاونت علمی ریاست جمهوری و دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری بین ایرانسل، ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه تهران امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تفاهم‌نامه‌ای با دو محور تأسیس و توسعه مرکز شتاب‌ده‌ی و نوآوری در دانشگاه تهران و ایجاد صندوقی جهت حمایت و سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر با حضور سورنا ستاری، معاون علمی ریاست جمهوری، مهدی فقیهی دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل، محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران و ناصر سلطانی، رئیس دانشکده فنی دانشگاه تهران به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه باهدف به‌کارگیری ظرفیت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ایرانسل و دانشگاه تهران جهت شناسایی، گزینش، رشد و توسعه استارت‌آپ‌های دارای طرح یا محصولات آماده با پتانسیل رشد بالا برای تحقق اهداف اقتصاد دانش‌بنیان به نتیجه رسیده است.

ایرانسل به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتور دیتای کشور با ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز ایده‌ها و کسب‌وکارهای نوپا همواره برای گسترش و ترویج این فرهنگ پیشگام بوده و پیش‌ازاین طی تفاهم‌نامه‌هایی با استانداری خوزستان، شهرداری مشهد و مراکز و شرکت‌های دانش‌بنیان از فعالان این حوزه حمایت کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.