شرکت‌ها

شرکت‌کنندگان جشنواره پذیرندگان ایران کیش در یک ماه گذشته ۵ برابر شده است

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

هرهفته ده‌ها هزار پذیرنده به جمع کسانی که در قرعه‌کشی روزانه دومین جشنواره پذیرندگان شرکت می‌کنند اضافه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کارت اعتباری ایران کیش، مهدی احمدی، رئیس باشگاه مشتریان ایران کیش، با بیان اینکه در جهت اطلاع‌رسانی هر چه بیشتر به پذیرندگان در رابطه با دومین جشنواره پذیرندگان ایران کیش، قرعه‌کشی روزانه انجام می‌شود و هرروز به یک نفر از پذیرندگان که بروشورهای ارسالی جشنواره را دریافت و تراکنش شاخص ۷۷۸۸ انجام داده باشد، یک جایزه ۲۰۶ هزارتومانی اهدا می‌شود.

احمدی اضافه کرد: «در طی یک ماه گذشته تعداد شرکت‌کنندگانی‌که در این قرعه‌کشی‌های روزانه شرکت داده‌شده‌اند ۵ برابر شده است. این نشان از عملکرد بسیار خوب پشتیبانان شرکت ایران کیش نیز دارد.»

او همچنین درباره دومین جشنواره پذیرندگان ایران کیش در سال ۹۷ گفت: «قرار است تا در سه مرحله قرعه‌کشی، به پذیرندگان هر استان، یک خودرو ۲۰۶ اهدا شود و جایزه ویژه این جشنواره نیز یک جایزه ۴۰۰ میلیون تومانی خواهد بود.»

احمدی گفت: «به‌صورت قطعی به پذیرندگان هر استان کشور، یک خودروی ۲۰۶ تعلق می‌گیرد، علاوه بر این، ۴ خودرو نیز به‌صورت قرعه‌کشی که در سطح کل کشور انجام می‌پذیرد به پذیرندگان تعلق خواهد گرفت و طبیعتاً برای این ۴ خودرو شانس استان‌های بزرگ بیشتر است.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */