بانک‌تک (BankTech) فین‌تک (FinTech)

توسعه فناوری‌های مالی بانک انصار در فین‌استارز کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مرکز توسعه فناوری‌های مالی بانک انصار (Ansar Bank FinTech Center) که با هدف حمایت بانک از فین‌تک‌ها و همکاری و مشارکت در توسعه آنها تشکیل شده، درنظردارد که کارگاه‌های آموزشی تخصصی را در رویداد فین‌استارز برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی بانک انصار، این کارگاه‌ها تحت عناوین «رقبای ما کدم‌اند؟ تحلیل رقبای فین‌تک در بازار با رویکرد دیزاین» توسط مهندس فاطمه صدیقیان و حسام صادقی در تاریخ دوشنبه ۲۷ فروردین از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ برگزار شد و کارگاه «جریان‌های مالی در استارت‌آپ‌های فین‌تک» (بررسی مدل درآمد و هزینه در انواع استارت‌آپ‌های فین‌تک) توسط مهندس مصطفی ثابتی و مهندس زکیه ایزدی در تاریخ ۲۹ فروردین از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۱:۴۵ در سالن ۱-۴۴ (خلیج فارس) واقع در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه سال جاری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و استفاده از این کارگاه‌ها می‌توانند به سایت مرکز مالی ایران به آدرس http://www.ifc.ir/ مراجعه کنند.

مرکز توسعه فناوری‌های مالی بانک انصار انواع سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز برای رشد و توسعه فین‌تک‌ها را در اختیار آن‌ها می‌گذارد و خدماتی شامل تأمین مالی استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک، رفع نیازمندی‌های آنان نظیر دسترسی به بازار – ارتباط با اکوسیستم – تسهیل رگولاتوری، اختصاص فضای کار اشتراکی به صورت رایگان، امکان دسترسی به سرویس‌های بانکی، خدمات مشاوره و منتورینگ، برگزاری دوره‌های تخصصی فین‌تک و … را برایشان فراهم می‌کند.

علاقه‌مندان برای ارتباط با این مرکز می‌توانند به وبسایت مرکز به نشانی http://www.ansarbank.com/fa/home  مراجعه و یا با ایمیل Fintech @ansarbank.com  مکاتبه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */