خبر

مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره اپلیکیشن سکه برگزار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت به‌پرداخت ملت با هدف ترغیب مشتریان خود به استفاده از نسخه جدید اپلیکیشن سکه جشنواره‌ای را از تاریخ اول دی ماه ۹۶ لغایت ۳۱ فرودین ۹۷ برگزار کرده که اسامی برندگان جوایز میلیاردی این جشنواره به صورت مرحله‌ای و به قید قرعه اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، مدت زمان این جشنواره چهار ماه از تاریخ یکم دی‌ماه ۹۶ لغایت سی‌و‌یک فروردین‌ماه ۹۷ است و تمام مشترکین و مشتریان می‌توانند با انجام تراکنش‌های مالی توسط نرم‌افزار سکه در این جشنواره و قرعه‌کشی‌ها شرکت داشته باشند.

در این جشنواره روزانه سه هزار عدد شارژ سیم‌کارت ۱۰ هزار ریالی به قید قرعه‌کشی به کاربرانی اهدا می‌شود که در همان روز به نصب نرم‌افزار اقدام کرده‌اند. همچنین هفته‌ای یک عدد تلفن همراه آیفون X به قید قرعه با حداقل هزار امتیاز به افراد اهدا می‌شود. با انجام حداقل یک تراکنش مالی در هفته می‌توان هزار امتیاز دریافت کرد. هر هفته کلیه قبوض ۱۰ نفر به ارزش ۲ میلیون ریال نیز که حداقل یک تراکنش مالی در همان هفته انجام داده باشد، پرداخت می‌شود.

جوایز به‌پرداخت ملت به این موارد محدود نمی‌شود و ماهانه دو نفر که حداقل ۱۵۰۰ امتیاز یعنی چهار تراکنش در ماه کسب کرده‌اند، می‌توانند برای دیدن مسابقات جام جهانی به روسیه سفری به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال داشته باشند. در نهایت به یک نفر آپارتمانی به ارزش چهار میلیارد تومان به یک نفر در این دوره چهار ماهه یعنی از ابتدای دی‌ماه ۹۶ تا آخر فروردین ۹۷ اهدا می‌شود.

اسامی برندگان مرحله دوم جشنواره سکه (دی و بهمن ماه ۹۶) به قید قرعه تعیین شده و اسامی آنان در اینجا اعلام می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱۶ دیدگاه

/* ]]> */