راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سه ستاره تعالی برای ایران کیش در جایزه ملی تعالی

0

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق شد جایزه ملی تعالی سازمانی را در پانزدهمین دوره همایش تعالی سازمانی از آن خود کند. این جایزه هفتم اسفندماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش پس از انجام ممیزی توسط ممیزان رسمی سازمان مدیریت صنعتی و دبیرخانه جایزه تعالی سازمانی، شرکت ایران کیش «جایزه سه ستاره تعالی» را دریافت کرد. این در حالی است که ایران کیش در سال گذشته جایزه دو ستاره را از آن خود کرده بود.

استقرار الگوی تعالی سازمانی، اجرای برنامه‎های بهبود و حضور فعال در فعالیت‎های مربوط به تعالی سازمانی، کسب ایزوهای متعدد شرکت ایران کیش و تمدید آن‌ها در سال گذشته، افتتاح و شروع به کار انبار سعیدآباد شهریار، محصولات و سرویس‌های جدید نظیر اکوسیستم پات، کیوسک پرداخت سی‌ان‌جی و مواردی مانند اینها از عوامل کسب این جایزه بود.

اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر ارزیابی رویکردها و نظام‌های مدیریتی سازمان‌ها و نتایج موفقیت‌های آن‌ها توسط گروهی از ارزیابان خبره و بر اساس «الگوی تعالی سازمانی» انجام می‌شود که وضعیت سازمان‌ را در میزان دستیابی به انتظارات الگوی تعالی سازمانی مشخص می‌کنند.

مباحث مرتبط با تعالی سازمانی و جایزه‎های کیفی، یکی از مباحثی که بسیاری از سازمان‎ها به دنبال آن هستند و با وجود اینکه چندین سال از عمر آن می‌گذرد، اما همچنان جدید است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.