انتخاب سردبیر فین‌تک پرداخت

مستند فعالیت پرداخت یاران ابلاغ شد / متقاضیان پرداخت یاری از ۲۱ بهمن به وب‌سایت شاپرک مراجعه کنند

چالش‌های نظام بانکی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ویرایش دوم مستند «الزامات، ضوابط و فرایند اجرایی فعالیت پرداخت یاران و پذیرندگان پشتیبانی شده در نظام پرداخت کشور» در راستای اجرای مفاد مستند «سیاست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخصوص فناوری مالی» پس از اخذ نظرات متخصصان حوزه پرداخت الکترونیک کشور، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، متقاضیان پرداخت یاری می‌توانند از تاریخ ۲۱ بهمن ماه ۹۶ با مراجعه به وب‌سایت شرکت شاپرک به آدرس www.shaparak.ir از فرایند و گام های اجرایی به منظور آغاز فعالیت خود در شبکه پرداخت کشور اطلاعات لازم را کسب کنند. همچنین نظرات واصل شده در خصوص ویرایش اول مستند «الزامات، ضوابط و فرایند اجرایی فعالیت پرداخت یاران و پذیرندگان پشتیبانی‌شده در نظام پرداخت کشور»، به همراه پاسخ بررسی کارشناسی نظرات واصله، در دسترس عموم قرار گرفته است.

ببینید: نسخه نهایی الزامات، ضوابط و فرایند اجرایی فعالیت پرداخت یاران وپذیرندگان پشتیبانی شده در نظام پرداخت کشور

ببینید: نظرات دریافتی و پاسخ بانک مرکزی در خصوص ویرایش اول مستند پرداخت یاران و پذیرندگان پشتیبانی شده در نظام پرداخت کشور

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */