شرکت‌ها

معرفی کارگاه‌های گروه حصین در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که دوشنبه و سه‌شنبه، دوم و سوم بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد در حال برگزاری است، گروه حصین در غرفه شماره ۱۰ طبقه همکف محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کند.

گروه حصین ٣ کارگاه‌های معرفی محصول خواهد داشت. در روز اول همایش و از ساعت ۱۵ تا ۱۶، و در سالن ۷، کارگاهی در خصوص سوئیچ پرداخت شرکت فن‌آفرین حصین قشم توسط محمودرضا ولایتی برگزار شد.

همچنین در روز دوم همایش هم از ساعت ۱۴ تا ١۴:٢٠  کارگاه محصول BPMS حصین برگزار خواهد شد که سید محمد مهدی نبوی و محسن نصیری کارشناسان حصین، پیرامون این محصول صحبت خواهند کرد.

همچنین از ساعت ١۴:٢۵ تا ١۴:۴۵ کارگاهی در مورد HSM بومی حصین برگزار شده و کاربردهای آن توسط خلیل طاهری از شرکت حصین ایمن توضیح داده خواهد شد.

بخش‌های شرکت‌کننده از زیرمجموعه‌های گروه حصین در نمایشگاه امسال، بخش کارت و دستگاه کارت‌خوان، شرکت حصین ایمن، بخش بانکداری الکترونیک و بخش BPMS حصین هستند که آخرین دستاوردها و محصولات هر بخش در ایام همایش معرفی می‌شود.

گروه حصین حامی طرح الماس هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است.

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید