راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سکه و موبایل پوز محور اولین کارگاه شرکت به پرداخت ملت در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

0

شرکت به پرداخت ملت با شعار «همراه توسعه کسب‌وکار شما» به عنوان حامی الماس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور دارد و محصولات و خدمات نوین خود را به علاقه‌مندان معرفی می‌کند. به پرداخت ملت، در این همایش سالانه به عنوان حامی الماس کارگاه‌های تخصصی در حوزه پرداخت الکترونیک برگزار می‌کند. اولین کارگاه تخصصی این شرکت با موضوع معرفی موبایل پوز و همچنین اپلیکیشن سکه در سالن G52 سالن مرکز همایش‌های برج میلاد و در دو بخش برگزار شد.

در بخش اول خانم الهام مدنی مدیر محصول شرکت به پرداخت ملت، در خصوص ویژگی‌ها و فیچرهای اپلیکیشن سکه و پلتفرمی که این اپلیکیشن بر روی آن قرار گرفته است توضیحاتی ارائه داد و در ادامه مهرداد تبریزی مدیر واحد پیگیری امور دارندگان و پذیرندگان شرکت به پرداخت در مورد دستگاه موبایل پوز این شرکت ارائه خود را آغاز کرد. وی درباره وضعیت موبایل پوزهای این شرکت گفت: «در آینده نزدیک مشتریان شرکت به پرداخت ملت می توانند از دستگاه های موبایل پوز این شرکت استفاده کنند.»

ظرفیت محدود سالن و حضور تعداد قابل توجهی از علاقه مندان حوزه بانکداری و پرداخت در این کارگاه باعث شده بود تعدادی از افراد به صورت ایستاده در سالن حضور داشته باشند. از طرفی وقت محدودی که برای این کارگاه در نظر گرفته شده بود نیز مانع از این شد که همه سؤالات حضار در خصوص دستگاه موبایل پوز شرکت به پرداخت ملت پرسیده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.