راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

شرکت کارآفرینی بانک مسکن نشستی با موضوع مدیریت جامع حمل‌ونقل کانتینری برگزار می‌کند

شرکت کارآفرینی بانک مسکن دومین نشست هم‌اندیشی و معرفی فرصت‌های کارآفرینی برای استارت‌آپ‌ها را با موضوع مدیریت جامع حمل‌ونقل کانتینری برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، در این نشست که با سخنرانی مهدی صفری مقدم، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی جامع لجستیک و حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌شود، به موضوعات اصلی پیرامون مدیریت حمل‌ونقل کانتینری پرداخته می‌شود.

تعادل در عرضه و تقاضای حمل‌ونقل کانتینری، استفاده از فناوری اطلاعات در ردیابی و شناسایی کانتینرها و اتصال سامانه‌های اطلاعاتی سازمان‌ها در فرآیند مدیریت کانتینر از محورهای اصلی این هم‌اندیشی است.

در این نشست همچنین به نمونه‌های موفق سیستم‌های مدیریت کانتینری پرداخته می‌شود. همچنین پنل تخصصی با موضوع نقش استارت‌آپ‌ها در مدیریت جامع حمل‌ونقل کانتینری برگزار خواهد شد.

حضور در این هم‌اندیشی که روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار می‌شود، برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

این نشست که با همکاری مشترک میان گروه مالی بانک مسکن و معاونت حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی طراحی‌شده است، در محل ساختمان شرکت کارآفرینی بانک مسکن واقع در خیابان ۳۰ متری جی، نبش خیابان زمانی با هدف بررسی بازآفرینی شهری پایدار برگزار می‌شود.

شرکت کارآفرینی بانک مسکن از شرکت‌های تازه تأسیس است که مأموریت اصلی آن ایجاد فرصت‌های کارآفرینی و تسهیل کار استارت‌آپ‌ها در حوزه شهرسازی و حمل‌ونقل است و بستر مناسبی را برای صاحبان ایده و اندیشه در این حوزه آماده کرده است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند در سایت ایوند به نشانی https://evand.com/events/16894250 ثبت‌نام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.