راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

جایزه ویژه جشنواره فروش شارژ فناپ پرداخت اهدا شد

مراسم قرعه‌کشی جایزه ویژه جشنواره فروش شارژ دستگاه‌های کارت‌خوان تحت پشتیبانی فناپ پرداخت از میان پذیرندگان واجد شرایط، با روش دستی گوی و گردانه انجام و برنده خودروی پژو ۲۰۶ مشخص شد.

طی این قرعه‌کشی، آقای علیرضا یزدی از رشتخوار استان خراسان رضوی برنده یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ شد که هفته گذشته مبلغ نقدی این جایزه به برنده اهدا شد.

این جشنواره از اول مردادماه آغاز و تا پایان شهریور سال جاری ادامه داشت و علاوه بر یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶، هفته‌ای سه سکه بهار آزادی متناسب با امتیازهای کسب‌شده و بر اساس قرعه‌کشی به پذیرندگان اهدا شد.

حداقل امتیاز لازم برای برنده شدن خودرو ۲۰۶، ۱۰۰ امتیاز بود که پذیرندگان دستگاه کارت‌خوان تحت پشتیبانی فناپ پرداخت به ازای هر تراکنش خرید شارژ، یک امتیاز دریافت می‌کردند. همچنین برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی، امتیاز بیشتر مساوی با افزایش شانس برنده شدن پذیرندگان بود.

جشنواره‌های فصلی همچنان ادامه دارد و پذیرندگان دستگاه‌های کارت‌خوان تحت پشتیبانی فناپ پرداخت برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جشنواره و همچنین مشاهده اسامی برندگان جوایز ویژه و هفتگی می‌توانند، به کانال تلگرام خانه پذیرندگان فناپ و اینستاگرام fanap_pay@ این جشنواره مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.