شرکت‌ها

ماهیندرا کام‌ویوا برنده بهترین محصول پرداخت موبایلی و راهکار پایانه فروش Drivers of Digital Awards شد

نوشته شده توسط محدثه دهباشی

شرکت ماهیندرا کامویوا (Mahindra Comviva) توانست در رویداد Drivers of Digital Awards برنده دو بخش بهترین محصول پرداخت موبایلی و بهترین راهکار پایانه فروش شود.

شرکت ماهیندرا کام‌ویوا یکی از بزرگ‌ترین فعالان در زمینه فناوری اطلاعات است که در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند و نماینده این شرکت در ایران، شرکت رمیس است. پلتفرم کام‌ویوا در حال حاضر در بیش از ۹۰ کشور و برای ۱۳۰ مشتری بزرگ پیاده‌سازی شده است و جزو بالغ‌ترین محصولات در دنیا در حوزه پرداخت موبایلی است.

رویداد Drivers of Digital، رویدادی است که از ماه ژوئن سال گذشته و توسط صنعت دیجیتال کشور هند، راه‌اندازی شد. این رویداد که معمولا با عنوان DoD Awards شناخته می‌شود شامل سخنرانی‌ها، بحث‌ها و گفتگوها میان افراد فعال در حوزه دیجیتال و همین‌طور میزبان متخصصانی از برندهای پیشرو در صنعت دیجیتال حاضر در کشور هند است.

این رویداد ۶ حوزه بازاریابی دیجیتال، وب‌سایت، موبایل، امور مالی دیجیتال، بازاریابی محتوا و جوایز ویژه را پوشش می‌دهد و در هر بخش شرکت‌هایی که توانستند بهترین خودشان را ارائه دهند، معرفی می‌کند.

به‌این‌ترتیب شرکت ماهیندرا کامویوا توانست در دو زیرمجموعه بهترین محصول پرداخت موبایلی و بهترین راهکار پایانه فروش از برندگان این رویداد باشد.

منبع: Linkedin

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */