بانک‌ها

بت شکن از بانک مسکن رفت / چه کسی جایگزین بت شکن می‌شود؟

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بت شکن از بانک مسکن رفت و مشاور وزیر مسکن در امور پولی و بانکی شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، با حکم وزیر راه و شهرسازی، محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک مسکن به سمت مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور بانکی و پولی منصوب شده است.

حال که بت شکن رفته است، جایگزین او از اهمیت بالایی برخوردار است. در محافل غیررسمی از دکتر عبده تبریزی، ناصر شاهباز و فرهاد حنیفی به‌عنوان جایگزینان احتمالی بت شکن یاد می‌شود. البته بعید است عبده تبریزی همانند ۴ سال گذشته سمت اجرایی بپذیرد لذا شانس شاهباز و حنیفی بیش از دیگران است.

شاهباز هم‌اکنون عضو هیئت‌مدیره بانک ملی است و حنیفی مدیرعامل سابق گروه توسعه ملی بود.

تکمیلی: بت شکن همچنان مدیر عامل بانک مسکن

مسعود ایزدی در گفتگو با خبرنگار ایبِنا، اخبار منتشر شده در خصوص خداحافظی محمدهاشم بت‌شکن، مدیرعامل بانک مسکن از این بانک را شایعه خواند و گفت: هیچگونه جابجایی در سمت مدیرعاملی بانک رخ نداده است.

همچنین یک منبع آگاه در وزارت اقتصاد نیز با تکذیب اخبار منتشره درباره جا به جایی مدیر عامل بانک مسکن، اظهار داشت: بت‌شکن در سمت مدیرعاملی بانک مسکن باقی خواهد ماند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */