خبر

قرعه‌کشی هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و ۷۲۰ برگزار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دو مرحله از قرعه‌کشی جوایز هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و ۷۲۰، برگزار و به شش نفر از کاربران این دو سامانه به‌قیدقرعه سکه تمام بهار آزادی اهدا شد.

جشنواره صفر تا صد ماناپی و ۷۲۰ که از اواسط شهریورماه آغاز شد، به مدت ۲۰ هفته ادامه دارد و کاربران این دو سامانه می‌توانند با انجام هر تراکنش خرید شارژ، امتیاز کسب و در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره در دو فازِ جایزه ویژه (یک دستگاه خودرو (BMW-X1 و جوایز هفتگی (هر هفته سه سکه تمام بهار آزادی) برگزار می‌شود و حداقل امتیاز لازم برای برنده شدن BMW-X1، کسب ۱۵۰ امتیاز است که هر ۱ امتیاز کسب شده، معادل خرید ۱۰۰۰ تومان شارژ هست.

همچنین برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز هفتگی کافی است کاربران، تراکنش خرید شارژ بیشتری انجام دهند و با کسب امتیاز، شانس برنده شدن خود را بالا ببرند.

مراسم قرعه‌کشی جوایز هفتگی، یکشنبه هر هفته انجام می‌شود که در اولین و دومین مرحله، شش سکه تمام بهار آزادی به شش نفر از مشترکین خوش‌شانس ماناپی و ۷۲۰ تعلق گرفت.

این جشنواره از طریق آدرس manapay.com/festival قابل دسترسی است و قرعه‌کشی برای اهدا یک دستگاه خودرو BMW-X1 و هر هفته سه سکه بهار آزادی تا ۲۰ هفته دیگر ادامه دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */