راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

قرعه‌کشی هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و ۷۲۰ برگزار شد

دو مرحله از قرعه‌کشی جوایز هفتگی جشنواره صفر تا صد ماناپی و ۷۲۰، برگزار و به شش نفر از کاربران این دو سامانه به‌قیدقرعه سکه تمام بهار آزادی اهدا شد.

جشنواره صفر تا صد ماناپی و ۷۲۰ که از اواسط شهریورماه آغاز شد، به مدت ۲۰ هفته ادامه دارد و کاربران این دو سامانه می‌توانند با انجام هر تراکنش خرید شارژ، امتیاز کسب و در این جشنواره شرکت کنند.

این جشنواره در دو فازِ جایزه ویژه (یک دستگاه خودرو (BMW-X1 و جوایز هفتگی (هر هفته سه سکه تمام بهار آزادی) برگزار می‌شود و حداقل امتیاز لازم برای برنده شدن BMW-X1، کسب ۱۵۰ امتیاز است که هر ۱ امتیاز کسب شده، معادل خرید ۱۰۰۰ تومان شارژ هست.

همچنین برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز هفتگی کافی است کاربران، تراکنش خرید شارژ بیشتری انجام دهند و با کسب امتیاز، شانس برنده شدن خود را بالا ببرند.

مراسم قرعه‌کشی جوایز هفتگی، یکشنبه هر هفته انجام می‌شود که در اولین و دومین مرحله، شش سکه تمام بهار آزادی به شش نفر از مشترکین خوش‌شانس ماناپی و ۷۲۰ تعلق گرفت.

این جشنواره از طریق آدرس manapay.com/festival قابل دسترسی است و قرعه‌کشی برای اهدا یک دستگاه خودرو BMW-X1 و هر هفته سه سکه بهار آزادی تا ۲۰ هفته دیگر ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.