راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

رونمایی از امکان خرید بلیت قطار رجاء برای کاربران آپ

چهارشنبه ۱۵ شهریور با حضور مدیران عامل شرکت‌های آسان پرداخت و رجاء، از امکان خرید بلیت قطار در اپلیکیشن آپ رونمایی شد. در این مراسم که در محل شرکت رجاء برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری درزمینهٔ خدمات پرداخت آپ به رجاء و پیاده‌سازی طرح‌های مشترک بازاریابی به مدیران عامل دو شرکت رسید.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، امکان خرید بلیت قطار رجاء در اپلیکیشن آپ، قابلیت خرید آسان و سریع بلیت از سامانه رجاء را در اختیار میلیون‌ها کاربر اپلیکیشن آپ قرار داده است.

حامد منصوری مدیرعامل آسان پرداخت در این مراسم گفت: «در حال حاضر اپلیکیشن آپ با بیش از ۸ میلیون کاربر، روزانه بیش از ۵۰۰ هزار تراکنش را پشتیبانی می‌کند. آپ همچنان بر سرویس‌دهی روی موبایل تأکید دارد و در همین راستا سرویس جدید فروش غیرحضوری و موبایلی بلیت قطار روی اپلیکیشن آپ ارائه شده است.»

در ادامه نیز محمد رجبی مدیرعامل شرکت رجاء درباره همکاری رجاء و آسان پرداخت گفت: «امیدوارم این همکاری مشترک تأثیر مثبتی روی صنعت و خدمات حمل‌ونقل ریلی کشور ایجاد کند و این می‌تواند آغازی بر همکاری بلندمدت آپ و رجاء در حوزه ارائه خدمات حمل‌ونقل ریلی به هموطنان باشد.»

1 نظر
  1. محمد حسن جنتی می‌گوید

    باسلام .امکان خرید بلیط قطار در سامانه امکان پلیر نیست ..کدام درگاه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.