راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پوشش انتقال کارت به کارت ۶ بانک در نسخه جدید همراه کارت

نسخه جدید اپلیکیشن «همراه کارت» با امکانات تازه، رونمایی شد. می‌توان از مهم‌ترین قابلیت‌ افزوده شده در این نسخه را امکان انتقال وجه از مبدأ بانک‌های مختلف به همه کارت‌های عضو شتاب دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، دارندگان اپلیکیشن همراه کارت با استفاده از نسخه جدید می‌توانند از مبدأ بانک‌های آینده، ملی، کشاورزی، انصار، پست بانک و سرمایه به کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب عملیات انتقال وجه را انجام دهند. بدین ترتیب بیش از ۶۷ میلیون کارت عضو شتاب اکنون می‌توانند در شبکه «همراه کارت» ثبت شوند.

یکی دیگر از امکانات این نسخه جدید، امکان ورود به قسمت تنظیمات اپلیکیشن با استفاده از اثرانگشت است که ضمن افزایش ایمنی، سرعت در کار را بسیار ارتقا می‌دهد. تجربه کاربری بالای این اپلیکیشن و عدم نیاز به مراجعه به شعبه برای استفاده از آن، از اصلی‌ترین مزیت‌های رقابتی «همراه کارت» است.

تراکنش‌های انتقال وجه انجام شده در اپلیکشین «همراه کارت» پس از ارائه نسخه جدید به زودی به ۲۵ میلیون تراکنش خواهد رسید.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به زودی نسخه دیگری از «همراه کارت» ارائه خواهد کرد که خدمات کیف پول الکترونیکی، به آن اضافه شده و به‌گونه‌ای خواهد بود که با شرایط جدید پرداخت الکترونیکی کشور سازگار باشد.

همراه کارت، جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی است که از آن می‌توان در گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم عامل‌های Android و iOS استفاده کرد. این اپلیکیشن را می‌توانید از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.