راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

زنجیره خدمات فناورانه فناپ در بیست‌وسومین الکامپ

هلدینگ فناپ به همراه شرکت‌های زیرمجموعه‌اش در بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ زنجیره کاملی از خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات را در معرض دید بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار می‌دهد.

به گزارش روابط‌ عمومی فناپ، شرکت‌های فناپ پرداخت، فناپ زیرساخت، فناپ تلکام، باران‌تلکام و داتین در کنار مرکز نوآوری و فناوری فناپ، در این نمایشگاه محصولات و خدمات خود را از خدمات بانکداری الکترونیکی، پرداخت خرد، IPTV، تولید محتوا و خدمات ارزش‌افزوده گرفته تا زیرساخت‌های ارتباطی و توسعه راهکارهای مبتنی بر وب، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و هم‌چنین ارائه خدمات زیرساختی به دانشگاه‌ها، مراکز تجاری بزرگ و تجهیز جاده‌ها به سامانه‌های هوشمند معرفی می‌کنند.

زنجیره خدمات فناورانه فناپ در بیست‌وسومین الکامپ
زنجیره خدمات فناورانه فناپ در بیست‌وسومین الکامپ

استارت‌آپ‌های مرکز نوآوری و فناوری فناپ در حوزه‌های مختلفی ازجمله اینترنت اشیا (لینکپ)، شبکه توزیع محتوا و امنیت ابری (ابر آروان)، شبکه اجتماعی پیام‌رسان با امکان ارتباطات مالی در بستر موبایل (مانیار)، راهکارهای پرداخت موبایلی و باشگاه مشتریان (وین وین)، سلامتی و تغییر سبک زندگی (دکتر بادی)، سرویس آنلاین سفارش و پرینت سه‌بعدی (dfast3) تبلیغات هوشمند در فضای مجازی (وی‌کلیک) و … فعالیت می‌کنند که در نمایشگاه الکامپ هم در غرفه یکپارچه فناپ، هم در سالن الکامپ استارز خدمات و محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه می‌کنند.

در صورت تمایل به تعامل از نزدیک با مدیران و کارشناسان شرکت‌های هلدینگ فناپ می‌توانید به سالن ۳۸ غرفه ۴۸۱ مراجعه کنید. بیست‌وسومین نمایشگاه الکامپ از تاریخ ۳۰ تیرماه تا دوم مردادماه برگزار می‌شود و شرکت‌ها آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه فناوری اطلاعات به نمایش می‌گذارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.