پی‌تک (PayTech)

تجهیز ناوگان تاکسیرانی فرودگاه تبریز به سیستم پرداخت الکترونیکی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

سازمان تاکسیرانی شهر تبریز با همکاری شرکت آذرآبادگان وابسته به بنیاد تعاونی همشهری شهرداری، تمامی تاکسی‌های مستقر در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی شهر تبریز را مجهز به سیستم پرداخت کرایه از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب کرد.

به گزارش tabriz.io، در همین راستا در روزهای پایانی سال ۹۵ رانندگان تاکسی ضمن دریافت تجهیزات لازم جهت ارائه خدمات پرداخت الکترونیک، آموزش‌های لازم در این خصوص را از کارشناسان شرکت آذرآبادگان طرح تردد شهر دریافت کردند.

پیرو عقد قرارداد سازمان تاکسیرانی و شرکت آذرآبادگان وابسته به تعاونی همشهری شهرداری تبریز، ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های شهر تبریز فاز اول پروژه که تجهیز تاکسی‌های فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز بود به بهره‌برداری رسید. در فاز دوم پروژه در ابتدای سال ۹۶ آغاز خواهد شد و تمامی تاکسی‌های شهر تبریز به سیستم پرداخت الکترونیک مجهز خواهند شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */