فین‌تک (FinTech)

نام‌نویسی برای حضور در فین‌استارز ۲۰۱۷ آغاز شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

فین‌استارز ۲۰۱۷ با هدف شناسایی و معرفی نوآوری‌ها در حوزه فناوری‌های مالی از ۲۶ تا ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۶ توسط فرابورس ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و نام‌نویسی برای حضور در این رویداد آغاز شده است.

فین‌استارز به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی استارت‌آپ‌های مالی ایران، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، ترکیبی از فضای نمایشگاهی، میزگردهای تخصصی، رقابت استارت‌آپی، فضای شبکه‌سازی، جلسات تخصصی مشاوره، کارگاه‌های آموزشی و جلسات B2B است.

فین‌استارز

فین‌استارز فرصتی برای صاحبان ایده، استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و فعالان حوزه سرمایه‌گذاری فراهم می‌آورد تا با تعامل هدفمند و سازنده به شبکه‌سازی، یادگیری، شناسایی و بررسی چالش‌ها و روندهای مطرح در این صنعت نوظهور و اثرگذار در اقتصاد جهانی بپردازند.

از اهداف رویداد فین استارز می‌توان به معرفی نیازهای صنعت مالی کشور، ایجاد تعامل میان استارت‌آپ‌ها و نهادهای متولی در حوزه مالی کشور، ترویج و فرهنگ‌سازی به‌منظور معرفی ظرفیت‌های بازار سرمایه برای تأمین مالی و هم‌افزایی بازیگران کلیدی و مهم حوزه مالی اشاره کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد ضروری است به پایگاه اینترنتی فین‌استارز به نشانی finstars.ir مراجعه و فرم نام‌نویسی را پر کنند.

منبع: فین استارز

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */