بانک‌تک (BankTech)

چگونگی دریافت موجودی کارت بانک مسکن

برای دریافت موجودی کارت بانک مسکن می‌توانید به‌راحتی با داشتن اطلاعات کارت بانکی خود و رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، از طریق وب‌سایت بانک مسکن به‌صورت اینترنتی موجودی حساب خود را مشاهده کنید.

.

دریافت موجودی کارت بانک مسکن

برای مشاهده آنلاین مانده‌حساب کارت‌های بانک مسکن، ابتدا به وب‌سایت بانک مسکن به نشانی www.bank-maskan.ir بروید. از بخش «بانکداری مجازی» روی گزینه «مشاهده موجودی مسکن کارت» کلیک کنید.

دریافت موجودی کارت بانک مسکن

چگونگی دریافت موجودی کارت بانک مسکن

به صفحه‌ای به نشانی https://epayment.bank-maskan.ir وارد می‌شوید؛ در این صفحه می‌توانید موجودی کارت مسکن خود را مشاهده کنید.

حالا فقط کافی است اطلاعات خواسته شده کارت مسکن خود را وارد کنید تا موجودی حسابتان را به‌صورت آنلاین دریافت کنید. در این صفحه باید شماره ۱۶ رقمی روی کارت، رمز خرید اینترنتی، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت خود را وارد می‌کنید و با تائید اطلاعات موجودی حساب برای شما نمایش داده می‌شود.

mask-way2pay-a-index-95-04-03

با توجه به اینکه اطلاعات کارت شما محرمانه است، حتماً مستقیم از طریق سایت بانک مسکن برای دریافت موجودی اقدام کنید و به آدرسی صفحه‌ای که اطلاعات کارت بانکی خود را وارد می‌کنید دقت داشته باشید.

به‌جز رمز خرید اینترنتی یا همان رمز دوم کارت، باقی اطلاعات خواسته شده روی کارت بانکی شما موجود است. رمز دوم کارت بانک مسکن خود را می‌توانید فقط از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن دریافت کنید.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

۴ دیدگاه