راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

اولین حضور شرکت خدمات نوین داده‌ورزی سداد در همایش بانکداری الکترونیک

0

شرکت خدمات نوین داده‌ورزی سداد نخستین حضور خود در پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را تجربه کرد.

پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد و شرکت خدمات نوین داده‌ورزی سداد نخستین حضور خود در این همایش را تجربه کرد.

Sada-Index-way2pay-93-01-16-b Sada-Index-way2pay-93-01-16-c Sada-Index-way2pay-93-01-16-d

دکتر برات قنبری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر فاطمی اردکانی عضو هیئت‌مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران، دکتر شاهباز معاون مالی و سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران، مهندس قادری مدیرعامل شرکت شاپرک، مهندس خاکی مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد و سایر مدیران ارشد حوزه پرداخت الکترونیک در غرفه این شرکت حضور یافته و با مهندس صادق مدیرعامل این شرکت و معاونین شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.

Sada-Index-way2pay-93-01-16-a Sada-Index-way2pay-93-01-16-g

از دیگر برنامه‌های شرکت خدمات نوین داده‌ورزی سداد که در دو روز پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار شد می‌توان به رونمایی از پایانه‌های فروش MT360، MT760، CT360 و P3500 اشاره کرد. این پایانه‌های فروش محصولات شرکت «BLUEBIRD» هستند و گروه شرکت‌های داده‌ورزی سداد نماینده انحصاری محصولات این شرکت در حوزه Payment در ایران است.

علاوه بر این در پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از «باشگاه مشتریان» این شرکت نیز رونمایی شد و دموی این باشگاه همراه با توضیحات در اختیار بازدیدکنندگان از این سرویس قرار گرفت.

Sada-Index-way2pay-93-01-16-e Sada-Index-way2pay-93-01-16-f

لازم به ذکر است که شرکت خدمات نوین داده‌ورزی سداد در نخستین حضور خود به‌عنوان حامی پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که به همت پژوهشکده پولی و بانکی و شرکت ملی انفورماتیک برگزار شد، حضور داشت.

منبع: شرکت خدمات نوین داده‌ورزی سداد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.