خبر

رونمایی از دو پروژه جدید ایران کیش در نمایشگاه تراکنش

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش از دو طرح جدید خود رونمایی می‌کند. در این نمایشگاه که از چهارم الی ششم آبان ماه در بوستان گفتگو برپاست، انتشار ماهنامه «پرداخت سبز» که پیش‌ازاین با نام «یار یاران» منتشر می‌شد دوباره از سر گرفته می‌شود.

در این نمایشگاه همچنین تفاهم‌نامه همکاری شرکت کارت اعتباری ایران کیش و دانشگاه تهران (دانشکده مهندسی صنایع) در راستای تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و در زمینه فعالیت‌های تحقیقاتی – ترویجی و حمایت مالی از پایان‌نامه‌های دانشجویی رونمایی می‌شود. از علاقه‌مندان دعوت می‌شود از غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش به آدرس بوستان گفتگو سالن غرفه تهران، بازدید کنند.

نخستین دوره همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش توسط مرکز فابا و در حوزه «فناوری اطلاعات صنایع مالی و زنجیره تأمین تراکنش» برگزار می‌شود. مراسم افتتاحیه همایش و نمایشگاه بین‌المللی تراکنش، صبح روز ۴ آبان در محل نمایشگاه با حضور مقامات ارشد کشوری، اقتصادی، فناوری اطلاعات و بانکی برگزار می‌شود و سه کنفرانس در طول سه روز برگزاری نمایشگاه، به موضوعات مختلف نظام‌های پرداخت در کشور خواهد پرداخت.

منبع: ایران کیش

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */