راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدیرعامل ارتباط فردا در نخستین همایش ملی اقتصاد هوشمند و توسعه مالی مطرح کرد / هدف‌گذاری برای بورسی‌شدن دو شرکت زیرمجموعه

مسعود وکیلی‌نیا، مدیرعامل شرکت ارتباط فردا در نخستین همایش ملی اقتصاد هوشمند و توسعه مالی، که روز ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش بورس تهران برگزار شد، سخنرانی کرد و ضمن اشاره به ورود هلدینگ ارتباط فردا در سال جاری به فرابورس، از هدف‌گذاری برای بورسی‌شدن دو شرکت زیرمجموعه در سال‌های آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ارتباط فردا، اواخر سال گذشته بود که خبر ورود ارتباط فردا به بازار سرمایه منتشر و فرآیند ثبت پذیرش این شرکت در سال ۱۴۰۱ آغاز شد.

مسعود وکیلی‌نیا، از اکوسیستم مالی‌ای صحبت کرد که قانون‌گذاران، مؤسسات مالی، ارائه‌دهندگان سرویس حرفه‌ای و سرویس‌های پرداخت، مؤسسات اعتباری و سرمایه‌گذاری، سازمان‌ها و کسب‌وکارها و شرکت‌های فین‌تک آن را تشکیل می‌دهند.

مدیرعامل شرکت ارتباط فردا گفت: «با نگاه به این اکوسیستم، ارتباط فردا نقش موثری در این سال‌ها ایفا کرده که حاصل آن داشتن بیش از 10 شرکت زیرمجموعه فعال در این حوزه و ارائه محصولات و خدمات کاربردی در صنعت پرداخت است.»

در این سخنرانی وضعیت اقتصاد دانش‌بنیان در کشور بررسی و با کشورهای دیگر مقایسه شد. همچنین به سهم کمتر از ۱۰درصدی این اقتصاد از GDP در سال ۱۴۰۱ اشاره شد. در پایان مسعود وکیلی‌نیا روش‌های تأمین مالی در صنعت بانکداری، پرداخت و استارتاپ‌ها را توضیح داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.