راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

برگزاری جشنواره ریتم بهاری ایرانسل همراه با اعطای جوایز ویژه

اپلیکیشن ریتم ایرانسل با برگزاری مسابقه بهاری، به علاقه‌مندان دنیای موسیقی گوشی سامسونگ و اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اپلیکیشن «ریتم» که پلتفرم اشتراک موسیقی و آهنگ پیشواز ایرانسل، اپراتور دیجیتال ایران است، با برگزاری جشنواره بهاری، به کاربرانی که تا سوم اردیبهشت ۱۴۰۲، بیشترین موسیقی صوتی یا تصویری را از این اپلیکیشن شنیده و مشاهده کرده باشند، سه گوشی پرچم‌دار سامسونگ و ۲۰۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد.

کاربران برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با نصب اپلیکیشن ریتم و مراجعه به دو بخش موسیقی و ویدئو، از آثار دیداری و شنیداری خوانندگان مورد علاقه خود لذت برده و با صرف زمان بیشتر در دیدن و شنیدن این آثار، امتیاز خود را در جشنواره بهاری ریتم بالاتر ببرند.

در این جشنواره، هر یک دقیقه گوش دادن به موسیقی یا مشاهده ویدئوی آن، پنج امتیاز به همراه دارد و به سه نفر از کاربرانی که بیشترین امتیاز را کسب کنند، به ترتیب یک دستگاه گوشی تلفن همراه سامسونگ Galaxy S22 Ultra، یک دستگاه گوشی تلفن همراه سامسونگ Galaxy A73 و یک دستگاه گوشی تلفن همراه سامسونگ Galaxy A53 اهدا خواهد شد.

همچنین به ۱۰۰ نفر از شرکت‌کنندگانی که حداقل ۳۰۰ امتیاز کسب کرده باشند، به قید قرعه ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار شش‌ماهه اهدا می‌شود.

ریتم، پلتفرم جامع انتشار و پخش آنلاین موسیقی ایرانسل، ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران است که خدمات آهنگ پیشواز را ارائه می‌دهد و بستر کسب درآمد برای خوانندگان و صاحبان اثر است. این اپلیکیشن با تکیه بر قابلیت‌های متنوع، خدمات گسترده‌ای به علاقه‌مندان و فعالان صنعت موسیقی ارائه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.