راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری روز سه‌شنبه آغاز می‌شود / نوبیتکس؛ حامی نمایشگاه فناوری اینوتکس

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس» با حضور 400 استارتاپ و شرکت دانش‌بنیان از بیستم لغایت بیست‌و‌سوم اردیبهشت برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با هدف توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست‌بوم نوآوری و فناوری، جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌ها و معرفی فرصت‌های نوین سرمایه‌گذاری، شبکه‌سازی و تولید محتوای آموزشی برگزار می‌شود. همچنین در این نمایشگاه آخرین تغییرات فناوری و نوآوری منطقه ارائه خواهد شد.

پلتفرم دانش‌بنیان نوبیتکس به‌عنوان حامی این نمایشگاه، در اینوتکس حضور دارد و سعی دارد روند فعالیت‌های خود را از ابتدای راه‌اندازی تاکنون به بازدیدکنندگان معرفی کند. همچنین با برگزاری نشست‌های آموزشی با موضوعاتی چون آینده رمزارزها (متاورس، ان‌اف‌تی و…)، تحلیل و خریدوفروش، اصول سرمایه‌گذاری، فناوری و برنامه‌نویسی و… بازدیدکنندگان را با مهم‌ترین موضوعات این حوزه آشنا کند.

علاوه بر این، نوبیتکس در نشستی‌ با عنوان«دیفای؛ تحقق رؤیای اقتصاد غیرمتمرکز» به بررسی موضوع آینده اقتصاد دنیا و نقش بلاکچین در آن خواهد پرداخت.

«چالش‌های توسعه ارز دیجیتال در دولت و بخش خصوصی» و «چالش‌ها و فرصت‌های فناوری بلاکچین در اقتصاد امروز ایران» نیز از جمله موضوعات مورد بررسی در نمایشگاه اینوتکس است که با حضور نوبیتکس برگزار می‌شود.

ایجاد فضایی برای بحث و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی توسعه فناوری در کشور و ارائه راهکارهای جدید برای رشد اقتصاد دیجیتال یکی از اهداف نمایشگاه اینوتکس است و موضوعاتی چون تنظیم‌گری و فین‌تک، فضای مجازی و حکمرانی کشور، رقابت در اقتصاد دیجیتال و مواردی از این‌ دست در این نمایشگاه بررسی خواهد شد.

نمایشگاه اینوتکس ساعت 10 الی 19 بیستم تا بیست‌وسوم اردیبهشت 1401 در پارک فناوری پردیس واقع در کیلومتر ۲۰ جاده دماوند برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به فناوری‌های نوین می‌توانند در این نمایشگاه حضور یابند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.