راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

چگونه در جشنواره سکه‌باران بانک سامان امتیاز بگیریم؟

samanبه منظور توسعه فرهنگ خرید از طریق کارت بانکی و بالا بردن سطح تعامل با دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سامان در سراسر کشور، جشنواره سکه‌باران سامانی برگزار می‌‌شود.

.

چگونه در جشنواره سکه‌باران بانک سامان شرکت کنیم؟

 تمام دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سامان (پذیرندگان) که بتوانند ماهانه دست‌کم ۱۰۰ امتیاز کسب کنند، با شرکت در قرعه‌کشی جشنواره سکه‌باران، از جوایز ارزشمند طلایی آن بهره‌مند می‌شوند.

.

چگونه در جشنواره سکه‌باران بانک سامان امتیاز بگیریم؟

در جشنواره سکه‌باران سامانی، دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سامان (پذیرندگان) به‌ازای هر تراکنش خرید ۱۰۰هزار ریالی و بیشتر، یک امتیاز دریافت می‌کنند. همچنین به‌ازای هر یک‌میلیون ریال تراکنش خرید، یک امتیاز به امتیازهای وی افزوده می‌شود.

.

جوایز جشنواره سکه‌باران بانک سامان چیست؟

 در این جشنواره، هر ماه ۳۵۰ سکه بهار آزادی و در مجموع ۲۱۰۰ سکه میان پذیرندگان قرعه‌کشی خواهد شد. جایزه ویژه این جشنواره، ۳شمش طلا به ارزش یک میلیارد ریال است و به برندگانی که دو دوره پیاپی در مجموع بیش از یک‌هزار امتیاز کسب کرده‌اند، تعلق می‌گیرد.

.

saman-pardakhtجشنواره سکه‌باران بانک سامان تا کی ادامه دارد؟

جشنواره سکه‌باران سامانی از دوم آذرماه ۱۳۹۲ با همکاری بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان آغاز می‌شود‌ و تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ ادامه خواهد داشت.

اسامی برندگان هر دوره علاوه بر انتشار در روزنامه‌های سراسری، وب‌سایت بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان، از طریق شعبه‌های بانک سامان در سراسر کشور اطلاع‌رسانی خواهد شد. شایان ذکر است، در این جشنواره برای نخستین بار از فونت بانک سامان در یک کمپین رونمایی شد.

گفتنی است، دارندگان دستگاه‌های کارت‌خوان سامان جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این جشنواره می‌توانند به وب‌سایت sb24.com یا sep.ir  مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با مشتریان شرکت پرداخت الکترونیک سامان به شماره ۸۴۰۸۰- ۰۲۱ تماس بگیرند.

منبع: بانک سامان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.