راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تاپ، شرکت منتخب پرداخت الکترونیک طرح ملی «بنزین برای همه» در جزیره کیش شد

شهروندان جزیره کیش می‌توانند با کارت‌های بانکی خود در پمپ‌بنزین‌ها و با قیمت یارانه‌ای، سوخت‌گیری کنند.

مدل جدید سوخت‌رسانی که توسط تاپ در جزیره کیش عملیاتی شده است، روش جدیدی در راستای توزیع عادلانه یارانه در بین مردم است. این طرح که با عنوان «بنزین برای همه» از ابتدای اسفند در جایگاه‌های جزیره کیش آغازشده یکی از پیشنهاد‌های عدالت‌گرایانه به‌منظور بهره‌مندی همه افراد جامعه از یارانه حامل‌های انرژی و تغییر مبنای یارانه بنزین از «هر خودرو» به «هر فرد» است.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، مجموعه تاپ به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پرداخت الکترونیک کشور، به‌عنوان تنها شرکت PSP، توانسته با اخذ مجوزهای لازم از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و همچنین اتصال به سامانه تبادل (سامانه معاملات سوخت سهمیه خانوار) و با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های UPT از تمام ظرفیت و امکانات خود برای پیشبرد این طرح ملی و دریافت عادلانه‌تر خدمات و یارانه توسط مردم، گام قابل‌توجهی را بردارد.

این طرح که با عنوان «بنزین برای همه» از ابتدای اسفند در جایگاه‌های جزیره کیش آغازشده یکی از پیشنهاد‌های عدالت‌گرایانه به‌منظور بهره‌مندی همه افراد جامعه از یارانه حامل‌های انرژی و تغییر مبنای یارانه بنزین از «هر خودرو» به «هر فرد» است. مجموعه تاپ از روزهای نخست شروع مطالعات این طرح، در کنار سازمان‌های متولی بوده و این افتخار را دارد که توانسته است با ارائه راهکار و پیشنهاد مناسب در حوزه پرداخت الکترونیک، مسیری سهل و آسان را در اختیار مردم قرار دهد.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با بهره‌گیری از متخصصان خبره و باتجربه و همچنین با تکیه‌بر زیرساخت‌های به‌روز و کارآمد در سالیان گذشته همواره در پروژه‌های ملی سوخت نقشی مهم و همکاری فعال داشته و پیش‌ازاین نیز موفق طراحی و ساخت سامانه درخواست و تحویل سوخت سیار برای اولین بار در کشور شد و باعث شد ایران به‌عنوان پنجمین کشور صاحب این تکنولوژی معرفی شود.

لازم به ذکر است این طرح به‌صورت پایلوت در کیش آغاز شده و شهروندان جزیره کیش می‌توانند با کارت‌های بانکی خود در پمپ‌بنزین‌ها و با همان قیمت پیشین، سوخت‌گیری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.