راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

مدرسه داتین بزرگ‌تر می‌شود / دو عنوان شغلی جدید به مدرسه داتین اضافه شد

دو عنوان شغلی مهندسی تست نرم‌افزار و پشتیبان محصولات بانکی در جدیدترین تحولات توسعه‌ای مدرسه داتین، به ردیف‌های شغلی این مدرسه اضافه شد.

با توسعه فعالیت‌های کسب‌وکاری داتین و با هدف تمرکز بر آموزش افراد مستعد و باانگیزه ورود فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها به بازار کار، این شرکت از سال گذشته فرایند جذب در مدرسه داتین را با جدیت بیشتری دنبال کرد. به این ترتیب، افرادی که به‌تازگی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌ و مهارت‌های کافی را کسب کرده‌اند، می‌توانند برای حضور در بازار کار حرفه‌ای، مدرسه داتین را به‌عنوان گام نخست در نظر بگیرند. برنامه‌نویسان جاوا و دات‌نت نخستین افرادی بودند که از طریق این مدرسه به شرکت داتین پیوستند، اما با توسعه مدرسه دو عنوان شغلی دیگر کارشناس میز خدمات و خدمات عملیات هم به این مشاغل افزوده شد.

حالا و با گذشت چند ماه، مسیر توسعه و جذب سرمایه‌های انسانی توسعه پیدا کرده و مدرسه داتین مهندس تست نرم‌افزار و پشتیبان محصولات بانکی نیز جذب می‌کند. فردی که می‌خواهد به‌عنوان کارشناس پشتیبان محصولات بانکی، وارد مدرسه داتین شود، باید فارغ‌التحصیل یا دانشجوی سال آخر رشته‌های حسابداری، ریاضی، بانکداری، اقتصاد، صنایع، نرم‌افزار و فناوری اطلاعات باشد.

همچنین کسانی که می‌خواهند در ردیف شغلی مهندس تست نرم‌افزار، فعالیت خود را آغاز کنند، باید مفاهیم تست نرم‌افزار را بدانند و به آن علاقه‌مند باشند، افزایش کیفیت محصول، دغدغه آنها باشد، روحیه کار تیمی و مهارت حل مسئله هم داشته باشند. برای مهندسی تست نرم‌افزار، کسانی که تمام رشته‌های مهندسی را خوانده‌اند یا ترم آخر کارشناسی هستند، می‌توانند رزومه خود را از طریق سایت مدرسه داتین، ارسال کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.