راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برترین‌های فین‌تک ایران در سال ۱۴۰۰ چه کسانی خواهند بود؟ / آغاز فراخوان سومین جشنواره نهال فین‌تک

فراخوان سومین دوره از جشنواره نهال فین‌تک آغاز شده و تا ۱۵ بهمن ادامه دارد.

جشنواره «نهال فین‌تک» رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به موضوع فین‌تک در ایران و معرفی مجموعه‌ای از محصولات، راهکارها و افراد مؤثر در این حوزه می‌کوشد بارقه نوری برای رشد نوآورانه این صنعت باشد. جشنواره «نهال فین‌تک» برای نخستین‌بار اسفند ۱۳۹۸ همزمان با یازدهمین رویداد فیناپ برگزار شد و دومین دوره آن ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ با نگاهی ویژه به اپلیکیشن و راهکارهای برتر در دوران پاندمی کرونا منتخبانی از بخش‌های مختلف حوزه فین‌تک را معرفی کرد.


سومین دوره جشنواره نهال فین‌تک


 سومین جشنواره نهال فین‌تک در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ با فرایندی متفاوت از دوره‌های پیشین برگزار خواهد شد. در این دوره از جشنواره مسئله‌محوری (حل متناسب و متفاوت دغدغه‌های انسانی به شکل یک تجربه رضایت‌بخش)، غنی‌سازی واقعیت (ارائه یک تجربه غنی‌شده با کمک فناوری و اطلاعات) و طراحی انسان‌محور (نگاهی دقیق به تعاملات انسان و سیستم و خلق ارزشی نو در قالب یک تجربه ناب) جهت ارزیابی اپلیکیشن، محصول و راهکارهایی که به رقابت وارد شوند، به‌عنوان معیارهای اصلی در نظر گرفته خواهند شد.

در تمامی دوره‌ها افراد تأثیرگذار صنعت فین‌تک یکی از بخش‌های جذاب جشنواره بوده‌اند. در این دوره نیز این بخش با تمرکز بر افراد تأثیرگذاری که نقش بسزایی در راستای رشد و تکامل صنعت فین‌تک داشته‌اند، برقرار خواهد بود. تولیدکنندگان محتوا در حوزه فین‌تک و تبر طلایی (جایزه ضدنوآوری) دو دسته جدید این جشنواره هستند.


داوری و ثبت‌نام جشنواره نهال فین‌تک


جهت بهره‌مندی از خرد جمعی، بیش از ۷۰ کارشناس و متخصص از بخش‌های مختلف حوزه‌های مالی، بانکی و فین‌تک در آکادمی نهال فین‌تک گرد هم‌ آمده‌اند. داوری و ارزیابی شرکت‌کنندگان در فراخوان توسط این آکادمی و به‌صورت آنلاین انجام خواهد شد.

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیده‌های سومین جشنواره نهال فین‌تک ۵ اسفند ۱۴۰۰ به‌صورت هیبرید (ترکیب آنلاین و حضوری) و با حضور مهمانان ویژه برگزار خواهد شد.

در این مراسم علاوه بر اعلام برگزیدگان سال، تندیس «تبر طلایی» به بزرگ‌ترین «ضدنوآوری» سال که تبری بر پیکر نهال نوآوری خواهد بود، اهدا خواهد شد.

نمایندگان کسب‌وکارها و تولیدکنندگان محتوا می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سومین جشنواره نهال فین‌تک تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ در وب‌سایت فیناپ ثبت‌نام کنند. اطلاعیه‌ها و اخبار تکمیلی در صفحات مرتبط با جشنواره منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.