راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

کمپین هم‌سود من باش / درصدی از کارمزد معاملات دوستان‌تان در کوین‌نیک را دریافت کنید

بازار معاملاتی کوین‌نیک مارکت با راه‌اندازی کمپین «هم‌سود من باش» از ۲۰ آذر تا ۲۰ دی، به افرادی که دوستان خود را به صرافی معرفی کنند، تسهیلات خواهد داد.

یکی از راه‌های درآمدزایی در صرافی‌های ارز دیجیتال این است که افراد از طریق کد یا لینک دعوت شخصی را در یک صرافی ثبت‌نام کنند. به‌ این‌ ترتیب، افراد دوستان خود را معرفی کرده و صرافی نیز به‌ پاس این معرفی درصدی از کارمزد تمام معاملات فرد دعوت‌شده را به او اختصاص خواهد داد. ثبت‌نام از طریق لینک دعوت برای فرد دعوت‌شده اختیاری است و درصد پاداش معرف نیز توسط صرافی‌ها تعیین می‌شود.

کوین‌نیک مارکت یک بازار بی‌واسطه و امن برای خریدوفروش ارزهای دیجیتال و البته با کارمزد کمتر است. در این بازار معاملاتی، از طریق معرفی کوین‌نیک مارکت به دوستان خود 30 درصد از کارمزد تمام معاملات آنها به شما تعلق خواهد گرفت. واردکردن کد دعوت تأثیری بر حساب فرد دعوت‌شده نمی‌گذارد و پاداش معرف از سوی کوین‌نیک مارکت پرداخت می‌شود.


هم‌سود من باش


در کمپین «هم‌سود من باش» از ۲۰ آذر تا ۲۰ دی‌ماه هر کسی که دوستان بیشتری را به کوین‌نیک مارکت دعوت کند، برنده جایزه خواهد شد. به سه نفر که بیشترین تعداد دعوت را داشته باشند، به ترتیب پنج میلیون تومان، سه میلیون تومان و دو میلیون تومان رمزارز وینک (WINK) جایزه داده می‌شود. همچنین ۲۰ میلیون تومان رمزارز وینک به‌ قید قرعه بین ۱۰۰ نفر از میان تمام افرادی که دوستان خود را به کوین‌نیک مارکت دعوت کرده‌اند، تقسیم می‌شود. بدین ترتیب، حتی اگر کاربر یک نفر را هم دعوت کرده باشد، شانس برنده‌شدن دارد.

شایان ذکر است؛ تعداد دعوت‌های کاربران قبل از شروع کمپین، محاسبه نمی‌شود و این موضوع محدود به زمان کمپین است.


چگونه در کمپین «هم‌سود من باش» کوین‌نیک مارکت شرکت کنیم؟


برای شرکت در کمپین «هم‌سود من باش»، فرد باید پس از ثبت‌نام در کوین‌نیک مارکت، از قسمت دعوت دوستان که در منوی سمت راست پنل کاربری قرار گرفته، «لینک ارجاع» یا «توکن ارجاع» را کپی کند و برای دوستان خود بفرستد. برای ارسال کد یا لینک معرف، نیازی به احراز هویت نیست و این کار برای کاربران سطح یک نیز امکان‌پذیر است. فرد دعوت‌شده نیز کافی است تا در کوین‌نیک مارکت ثبت‌نام کند و به کاربر سطح یک تبدیل شود. با این شرایط تعداد دعوت‌ها محاسبه خواهد شد.

همچنین می‌توان تعداد دوستان دعوت‌شده و مجموع سود دریافتی از معرفی‌ دوستان خود را در قسمت دعوت دوستان که در منوی سمت راست پنل کاربری قرار گرفته، مشاهده کرد. گفتنی است که فرد معرف هرگز از میزان دارایی و معاملات فرد دعوت‌شده مطلع نمی‌شود، بلکه تنها ۳۰ درصد از کارمزد معاملات افراد دعوت‌شده به کیف پول معرف ارسال خواهد شد.


زمان پایان کمپین و ارسال جایزه‌ها


علاقه‌مندان تا ۲0 دی‌ماه فرصت دارند تا در کمپین «هم‌سود من باش» شرکت کنند. کوین‌نیک خطاب به کاربران اعلام کرده که اگر تاکنون کوین‌نیک مارکت را به دوستان خود معرفی نکرده‌اید، کافی است لینک دعوت را برایشان ارسال کنید. آلت‌سیزن در راه است و اکنون فرصت مناسبی است که دوستان خود را برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال و بهر‌ه‌مندی از سودهای آن دعوت کنید. پس از اتمام کمپین و انجام قرعه‌کشی، جوایز یک هفته بعد به‌صورت رمزارز وینک به کیف پول شما در کوین‌نیک مارکت ارسال خواهد شد. دوستان‌تان را دعوت کنید تا هم‌سود یکدیگر باشید. برای اطلاعات بیشتر از این کمپین می‌توانید از اینجا وارد صفحه کمپین «هم‌سود من باش» بشوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت